Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Elissa

Ahojte babule.
Po dlhom predlhom case sa ozyvam:-) Minuly rok som mala podstupim opku, no zial nevydalo. V case, kedy som planovala operaciu som zo zdravotnych dovodov musela podstupit operaciu oci. Takze mi to minuly rok nevyslo. Ale ak vsetko pojde ako ma, tak hadam tento rok sa budem aj ja vytesovat z noveho tela :-) Mam otazocku. Mala som ist k Mudr. Trskovi, ktora z Vas bola u nho operovana min.rok? Spokojne ste? Ja som bola na 98 % rozhodnuta pre nho, no po tom dlhom case som opat na rozpakoch. Cerven ci Trska? :-) Alebo? Ake mate skusenosti, trosku otvaram tuto temu, nakolko som na tomto fore dlho nebola. Drzte mi kocky palce, nech mi to konecne vyjde! :-)

rita149

queen

mozno budes aj skvor moct uvidis ako budes zvladat bolesti , ja som sa bala kazdeho pohybu. Ale kde mas automat tak sa neboj bude to ok, ja som mala frajerove auto potom a automat je ok.

rita149

qeen

ja za dva tyždne,ale zle sa mi soferovalo teda vlastne radilo, vsetko ok ale spatečku som davala dvomi rukami, lebo mne sa na aute stači a dopredu.ale na automate to islo super, ked nemusis radit.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk