Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Olivka

Micka presne toto som mala aj ja a mne je tazko s novalginu a zvraciam s neho,tak to musim aj teraz povedat pred opkou, lebo som ho dostala aj pri prvej opke a v tom vsetkom strese som ani nevedela cija som :))
Tak ja som sa napapala v Avelane super,kazdu chvilu som otravovala ci uz mozem jest a pit :D

olivka21

Ewelka zlatko
Dakujem,ni poviem take stavy nevolnosti som nemala ani v tehotenstve....fuj...a v noci na mna dosiel hlaaad a sestricky.nemali ani soletky ,sa na mne rehotali..tak donoesli aspon piskoty a oblozene chlebicky,hihi....
rita dakujem mojka aj tebe za podporu

ewel007

Zuleko

No som zvedava,aj doki mi vravel ze to nebu neaky brutal rozdiel,ze budu plnsie :-))
No a na tvoje foto nemam slov NADHERA :-)))
Inak som sa chcela spytat,aj po reopke sa tak dlhsie usadzaju a su zo zaciatku take capate ako po prvej opke alebo je to individualne ?

Elissa

Mamita

Gratulujem:-) Ake mas dojmy? Ako sa citis? Na mna pan doktor velmi dobre zaposobil na konzultacii. Ake mas impl.? A ako dlho si cakala na termin?

rita149

olivka21

tak gratulujem k prsíčkam! Prvý uspech máš už za sebou! Teraz vydržať pár dní a hurá leto a nové prsíčka! Ja som tiez nelezala len sedela a spala v polosede podlozena vankušmi a zrolovaným paplonom, nevadi nech to boli každu nas to bolelo, stoji to zato!!! :-) Drž sa!

ewel007

Olivka

Ceckana moja GRATULUJEM!! Tesim sa ze si napisala a ze to mas uspesne za sebou,a to tykovanie som mala aj ja :-)
Len pekne oddychuj a davaj pozor na bomby,515 oh yeah :))
Som cely den aj vecer na teba vcera myslela..

olivka21

Babyyyyy
poslusne sa hlasim,prave som dosla z kliniky....
moje dojmy? Ehm....no takze vcera bolo uuuzasne rano,dosla som vysmiata,pan cerven vtipny,vesely,sestricky bedt of the best,isla som tretia v poradi,teda o 11tej som bola na cimre. A potom sa zacal boj.....boj o uchovanie aki takej zenskosti,lebo som vracala ako besna,bolest neuveritelna,este o 21,00som hodila poslednu tycku...na noc mi dali na spanie liek a dnes je to uz super....len nemozem lezat,iba sedim a dtojim...vtedy to neboli... takze uz som ceckanaaaaaa,wueeeeeeej! Som stastna,ale teraz to iba zacina,snad to zvladnem tie spanky na chrbte...
niekto nejake otazky? A aha.....doku mi dsl tie 515 nakoniec,vacsie uz by mi boli siroke,som strasne utla hore....

bimbi

Anonym
Ahoj, 250ml implose si tu maloktora dava, ja ani neviem o nikom, len Sandrine( neciem ci je to uplny nick) ma pod 300ml, tusim 280ml? Ale nie som si ista..ked som si citala toto forum od zaciatku, tak pred tymi 5. rokmi si casto davali baby taketo mensie velkosti,skus prelistovat a potom pozri tu kocku v galerke..a preco nechces aspon 300? Nechce ti dr.dat, ze sa nezmesti alebo ty nechces?

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk