Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nanka

olivka21,

gratulujem! a pacilo sa mi ako si to autenticky opisala :) haha, ze boj o zachovanie zenskosti :) som cakala co bude za tymito slovami nasledovat :) a ty si bola v novamede, ci vo zvolene?

tamiz,

toto by aj mna zaujimalo s tym objednavanim. a to sa vlastne ako objednava, ja tam poslem ten papier co mi vypisali v novemede tu "objedavku" alebo telefonicky, alebo ako ste to robili aj ine baby?

mamita

Elissa
všetko super na termín sa nečaká vôbec dlho a bol veľmi starostlivy.. Bol má pozrieť v nemocke ak večer a to vôbec nemusel. Fakt super pristup

tamiz

Olivka21
gratulujem k novým prsíčkam, nech si s nimi spokojná:)
Mňa to čaká tento týždeň. Dúfam, že budem zdravá. Už pomaly stresujem, dnes sa mi snívalo že som zaspala a do BB sme prišli neskoro...
Chcela som sa opýtať, baby ktoré ste si samé objednávali implantáty, overovali ste si telefonicky v klinike či ich tam už majú?

mamita

Olivka
super gratulujem..a neboj ono sa to fakt zlepšuje z hodiny na hodinu
baby
ked som dnes 7 deň po myslíte že môžem supnut tu podprdu na 30 min do práčky a potom na jemný program do susicky? Už mi fakt vadí

ewel007

Olivka

Micka presne toto som mala aj ja a mne je tazko s novalginu a zvraciam s neho,tak to musim aj teraz povedat pred opkou, lebo som ho dostala aj pri prvej opke a v tom vsetkom strese som ani nevedela cija som :))
Tak ja som sa napapala v Avelane super,kazdu chvilu som otravovala ci uz mozem jest a pit :D

olivka21

Ewelka zlatko
Dakujem,ni poviem take stavy nevolnosti som nemala ani v tehotenstve....fuj...a v noci na mna dosiel hlaaad a sestricky.nemali ani soletky ,sa na mne rehotali..tak donoesli aspon piskoty a oblozene chlebicky,hihi....
rita dakujem mojka aj tebe za podporu

ewel007

Zuleko

No som zvedava,aj doki mi vravel ze to nebu neaky brutal rozdiel,ze budu plnsie :-))
No a na tvoje foto nemam slov NADHERA :-)))
Inak som sa chcela spytat,aj po reopke sa tak dlhsie usadzaju a su zo zaciatku take capate ako po prvej opke alebo je to individualne ?

Elissa

Mamita

Gratulujem:-) Ake mas dojmy? Ako sa citis? Na mna pan doktor velmi dobre zaposobil na konzultacii. Ake mas impl.? A ako dlho si cakala na termin?

rita149

olivka21

tak gratulujem k prsíčkam! Prvý uspech máš už za sebou! Teraz vydržať pár dní a hurá leto a nové prsíčka! Ja som tiez nelezala len sedela a spala v polosede podlozena vankušmi a zrolovaným paplonom, nevadi nech to boli každu nas to bolelo, stoji to zato!!! :-) Drž sa!

ewel007

Olivka

Ceckana moja GRATULUJEM!! Tesim sa ze si napisala a ze to mas uspesne za sebou,a to tykovanie som mala aj ja :-)
Len pekne oddychuj a davaj pozor na bomby,515 oh yeah :))
Som cely den aj vecer na teba vcera myslela..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.