Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Smejo
To je tym, ze ja som svoje prsia mala nizsie posadene, ako keby padnute.Aj ked som ich mala pevne.Preto aj napriek tomu ze mam okruhle vyzeraju prirodzene a nie ako gule.Aj ked mne sa viac pacia gule.Zalezi od toho ako mas posadene prsia ty, od toho zalezi aj vysledny tvar

leluska96

Čaute
tak opat davam na vymenu termin 18.2.13 u Dr.Červena v BB za 3,4,5 mesiac.
Ak niekto mate zaujem tak piste
leluska69@azet.sk

smejo251

Bab pozeram na sisente ona ma vp a 370ml mne sa zdaju male a preco ich ma tak strasne vysoko?to preto ze ma vp?ja mam mat 330ml vp anatomicke.mam 165cm a 50kg a prsicka kojene 2detickami.ja ich nec hcem mat tesne pod krkom:-((obrazne to myslim).napriklad ze zuleko ma krasne prsicka a ma okruhle comu nechapem lebo cisto ako anatomi podla mna vyzeraju

ewel007

matilda

bavili sme sa s dokim že to nebude pri tých 500ml až teký rozdiel neaký že velikansky a že to nebude nič nevkusne :)) juj dnes ma tak potešil že by som si tam aj hned lahla a nechala sa zoperovať, fakt je zlatý, hlavne to že mam s neho skvelý pocit a to je to čo tu kočky písali, dôvera, lebo tak asi ťažko by som si lahla niekomu pod nôž a zverila sa mu do ruk, ked nemam s neho dobrý pocit.. a veru moja ty to budeš mať skôr za sebou tak sa teším na tvoje info:ň budeme meniť pocity a som rada že tu mame Zuleko, našu inšpirku a radkynu :)

matilda1

ewell

super moja ty budes mat mega bomby to som zvedava na teba tak budeme spolu marodikovat tak sa tesim na pismenka...

roka96

acerka8
ja som bola minulý týždeň na vyplnenie nosovoustnej vrasky kys. hyaluronovou a ešte dneska som opuchnuta :( mne sa to tam nejako zle rozložilo tak po týždni som išla znova a dr. mi to musela rozmasírovať...chcela som si dať aj 0,5ml do pier ked pojdem na kontrolu ale bojim sa, lebo s tymto vysledkom nie som spokojna..no počkám ešte nejaké 2 týždne a uvidím či pojdem na tie pery...

zoe23

olivka

budem ti drzat palce, nech sa opka podari podla predstav :)
Ked uz budes schopna pisat, daj vediet jak vsetko prebiehalo a hlavne tvoje pocity :)
Tak vela stastia zajtra!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk