Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

ewell

super moja ty budes mat mega bomby to som zvedava na teba tak budeme spolu marodikovat tak sa tesim na pismenka...

roka96

acerka8
ja som bola minulý týždeň na vyplnenie nosovoustnej vrasky kys. hyaluronovou a ešte dneska som opuchnuta :( mne sa to tam nejako zle rozložilo tak po týždni som išla znova a dr. mi to musela rozmasírovať...chcela som si dať aj 0,5ml do pier ked pojdem na kontrolu ale bojim sa, lebo s tymto vysledkom nie som spokojna..no počkám ešte nejaké 2 týždne a uvidím či pojdem na tie pery...

zoe23

olivka

budem ti drzat palce, nech sa opka podari podla predstav :)
Ked uz budes schopna pisat, daj vediet jak vsetko prebiehalo a hlavne tvoje pocity :)
Tak vela stastia zajtra!

olivka21

Ewelka vidis!
treba vzdy mysluet pozitivna,ja som minuly tyzd.brala atb a vdis,zajtra idem na opku,ani som neverila! Tak sip sa horsa uuuuuuuusmev,vela optimistickej energie a uvdis ze 18.2.budes lolo ferrari na slovenskom ceckatom nebi ;)))))

bimbi

Acerka
Ja idem 12.2. na vypln nosovoustnej vrasky+ trochu aj pery, alw je to kys.hyaluronova juvederm.. Neviem ci je to to iste, ak ano zavisi kolko ti tam toho pichne.. A moze to byt opuch..
Vgirl
Ty si uz bola na kyske? Bola si u Slavky Feix? A ako si spokojna?
Jahodka
Ako to myslis co mi doki povedal? Myslis na tu fotku co som mu ukazala?

ewel007

Lilka,matilda,olivka

Prave som sa kocky vratila s konzultacie,ja nemam slov,ten Mladek je spica :)) ak budu vysledky ok,tak 18.2 idem na to,ES 700ml extra vysoky :-) drzte baby palce. Uz aby to bolo :)

A baby ktore ste sa pytali,dnes som od dokiho zistila ze ak mate zaujem o ES implose,tak robi ak si zelate aj s tymi,ako kazdy dr ma rad svoju znacku ale vraj ES tiez za posledne roky napredovali a su v kvalite na jednej urovni ako Mentor ale Nagor znacka..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk