Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucia3110

olivka21
veru nedalo :)) ale neboj,na klinike si pospis dost..
tak ti teda prajem nech ti vsetko dobre dopadne, som zvedava na foto :) drz sa

bimbi

Leluska
Nechce sa mi verit, ze nikto nechce ist skor! Tak snad sa ti to podari vymenit.. A sestricke si volala? Ona by mohla sprostredkovat vymenu ci? Niekto sa urcite potesi..

bimbi

Smejo
Si zlata :) no ja som s tvarom nie uplne na 100% spokojna, ale s velkostou ano.. Ano so sisente mame uplne rovnake implose: 370ml VP ES anatomy, a ked mas svoje nizsie, tak isto ich nebudes mat pod krkom :D
Olivka
Zlatko, tak zajtra mas velky den! Budem na teba mysliet aby vsetko dopadlo tak ako ma a nech uz to mas stastne za sebou- po tolkom cakani! Drz sa!!!! A potom napis ako to zvladas..

ewel007

Matilda

Ano gule pologule :-)) jasne ved mas krasne aj s tymi 360ml a myslim ze to budu pekne bomby tie 500ky :)
Pozri to aj podla rozmerou, prave som to aj ja pisala..

ewel007

Baby odbornicky :-))

Co poviete na to aky bude rozdiel,ked mam mentor vysoky p. /13,2x5,4/ a budem mat ES extra vysoky p. /13,5x7,1/ ??

matilda1

ewell

a ty budes mat zase gulate?aj ja si chcem dat teraz take doki povedal ze mozem mat aj tie...tak ja dufam ze to bude rozdiel ja mam 360 teraz a ze dame 500 myslis ze to bude ok?neviem ci mi da viac lebo ja mam malo toho tkaniva a tuku ked ma meral:(

matilda1

zuleko

ahojky ja tie tvoje prska tiez stale obdivujem mas ich naozaj nadherne na fotkach a v skutocnosti musia byt este krajsie mas ich uz aj makucke a citis si ich pekne?ja tie moje som mala dlho take studene:)

smejo251

Zuleko
Ja som tvoje ukazala lekarke ze take chcem a ona ze su krasne a ze potom 330ml a ze dufa ze vojdu.ale ze kvoli tomu previsu extra vysoky profil.len dufam ze ich nebudem mat tesne pod bradou musim to s nou este prebrat :-) a dakujem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk