Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Iwon
Tak super ze si to tak brabzrne zvladla,potesi,ked sem miekto napise aj takuto skusenost.. a ako ti spi? Uz si si prsia videla? Sup sem s fotkou!

iwon

Baby neviem odkial mate tie veci ze chude baby to viac boli alebo ze cez pazuchy...ja som chuda a mam rez cez pazuchu a bolesti som nemala ziadne...na 3. den som vysavala aj si vlasy umyvala a abdolutne ziadne bolesti som nemala...

Strageemily

Myslim si,ze ked cvicis, mas ten sval vacsi na prsiach,takze bude dlhsie trvat kym povoli a mozno to aj viac boli alebo je vascsi tlak...ale ako som pisala hore,je toindividualne...zalezi len na to aky odbornik ta operuje a ako s tebou zaobchadza pri operacii....

bimbi

Jahodka
Sisente ma suprove, ja som brala dokimu jej fotku :)
Naa
Do galerky sa dostat je prvou podmienkou pravidelne sem prispievat.. potom musis zaslat fotku svojich prs , bez tvare so svojim nickom a poslat na galeria@zoznam.sk, budu ti ma mail zaslane pristupove hesla

janica25

jahodka

ja som pod nickom janica4 preto si ma nenasla.
prepac som myslela ze uz mas deticky.ja mam 168 a 53 kg.cez prsia som mala 82 a pid prsiami 72.teraz mam cez prsia 90 a fakt tie 400 nie su take velke ved pozri foto a este budem pisielat.a

nanka

menny

ano citala som, ze mozno si vymenis nejaky termin, tak drzim palce. ja by som sa chcela na april presunut, tak dufam...

sandrine7, strangeemily

dievcata nestraste ma :) maso nejem asi uz 20 rokov (od svojich 6 rokov) a tiez som to nespominala...ale myslim si, ze doktor by sa na to pytal, keby to nejako suviselo.
inak s tym cvicenim by to aj mna zaujimalo, tiez cvicim kazdy den. a mam rada aj cviky na hrazde, tak dufam,ze tohto sa nebudem musiet vzdat. ale stale si hovorim, ze si to davaju aj fitnesky, a tie vela cvicia aj s cinkami, tak to snad musi ist...co myslite?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk