Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mamita

olivka
šup šup búvať..nech už je ráno a máš to za sebou...:o)))..držím palce a som zvedavá na dojmy...:o)

olivka21

Bimbi,lucka3110
dakujem prepelicky,no snad zaspim aspon na hodku,vstavam o 4tej,o pol siestej vyrazam.... rano este umyjem vlasy,oholim nohy,bobra ,nech som ready ;))))))))

smejo251

Baby je pravda ze ked letite lietadlom tak prsia bublinkuju teda ten silikon a ze sa potom moze nieco uvolnit myslim s implosov?ake je to letiet s prsickami krasnymi?

leluska96

Bimbi
no vidis takto pred rokom by som neverila ked som na opku cakala ja...
Oni to tam moc nechcu vymienat len ked si sama niekoho na vymenu najdes.
Musim dufat kamoska to potrebuje a cakat dalsi rok fuuu...

Lucia3110

olivka21
veru nedalo :)) ale neboj,na klinike si pospis dost..
tak ti teda prajem nech ti vsetko dobre dopadne, som zvedava na foto :) drz sa

bimbi

Leluska
Nechce sa mi verit, ze nikto nechce ist skor! Tak snad sa ti to podari vymenit.. A sestricke si volala? Ona by mohla sprostredkovat vymenu ci? Niekto sa urcite potesi..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.