Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Naa

bimbi
Ďakujem za odpoveď :)Myslím si, že aspoň ako tak základ mám aj keď to nieje bohvie čo tak dúfam že aspoň tých 400 by mi mohli dať :)
Mohla by som nejako nahliadnuť do galérie?

strangeemily

Sandrine7

nic sa nestalo :) toto forum je na to aby sme si vzajomne poradili a pomohli ako sa len da,co vies mozno tu taka pride co je veganka a aspon sa dozvie:)

Sandrine7

strangeemily

to že neješ iba maso, by som neriešila ako vegani to je už asi trochu hardcore ale maso dnes neje kde kto, aj ja som mala obdobia kedy som nejedla.
takže este raz sorry za zbytocnu paniku :)

bimbi

Naa
Neboj 400 bude akurat, take plne trojky, primerane k tvojej postave, ja som nizsia 170cm, 55kg a mam 370ml a vobec to nekrici..

jahodka1584

Ange77,

doktorka mi vravela, že ak by sa natiahla koža, tak sa to opraví chirurgickým zákrokom.
Uvidíme, možno nebude treba...to je ešte ďaleko...

strangeemily

angie77

ano vegetarianka ja som to asi napisala v skratke a to tak vyznelo:)sa ospravedlnujem, to dufam ze nebude problem

Sandrine7

ja som ta nechcela vylakat, prepač :)
tak potom vegetarianka, to je ine, to je uplne v pohode ked len maso nejes.

angie77

jahodka1584

tak ale ty ešte nemáš detičky nie? takže musíš trošku rátat s tým, že sa môže stat, že po tehotenstve bude potrebná dalšia opka...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk