Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

rita149

nadranka

jasne ja viem poznam VS, ja objednavam kazdy mesiac :-) mam teplacky od nich Xs len tieto na ej modelke boli take volne super to vyzeralo tak zato som s objednala.Ale uz mam mensie objednane :-)

rita149

ahojte baby, odbočujem od temy prsíčkovej

prisli mi teplacky victoria secrat-Pink velkost S a su mi velke.Ja nosim Xsle myslela som že s bude ok ale je velke je to tak S a aj M.tak ak by ste mali nahodou zaujem tam mi napiste poslem foto atd . rita149@azet.sk.
A ked sme na prsíčkovom fore tam prisla mi aj podprska a ta sedi super :-) potom dam foto.

nadranka

bimbi

Potom mi napíšeš? Či si bola spokojná. Ja by som tiež chcela len tak decentne, aby to pôsobilo prirodzene. Za ako dlho ťa vedia objednať ako tam zavoláš?

lucus

Ahojte dievcata viem ze ked sa chcem dostat do falerie musim sem najprv prispievat,ale ja sem nemam co prispievat pretoze operacia ma estelen caka chodim sem velmi casto a citam vsetky vase prispevky takze vsetko co sa tyka silikonovych prs v podstate uz viem aj by som prispela foto ale naco ked este nieje s cim porovnat pro som sa vas chcela opytat ci by bola nejaka kocka ochotna poslat mi foto pred a po operacii konkretne velkost 400ml ja teraz nosim velkost 75b tak keby sa nejaka zlata dusa nasla bola by som velmi vdacna dakujem