Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Ewel
7,1 profil to uz je pekne delo;)))) Budes mat tie prsia ako keby plnsie(objemnejsie);)) Myslim, ze to uz je kvalitka;) Ja mam 6,6 a mam pocit ze ked si dam podprsenku najpr vojdu ciciky a potom ja;))))A samozrejme s tymi 850 som srandovala, tieto mi bohato stacia:)

Matilda
Prska mam pekne makke, len v spodnej casti trosku este necitlive,ale pamatam sa ze aj pri prvych mi dlhsie trvalo kYm sa mi citlivost vratila:)

olivka21

Kimka dakujem
snad teta luna nebude mat den blbec :))))
Ale nie,som pozitivne naladena,vyholena,umyta,jemny make-up,smädna a bažiaca po rannej kave a cakajuca na odvoz.... hlasim sa dufam o par hodin....
a bez zuvacky to nejde,snad nevadi....

Kim

olivka21

A je to tu! Tvoj velky dnik;)!.. tesim sa s tebou a silno drzim paste, nezabudni, ze dnes ti moja praje aj Luna, preto to das o to lahsie 8-)

cmuk, drzkaj sa!

mamita

olivka
šup šup búvať..nech už je ráno a máš to za sebou...:o)))..držím palce a som zvedavá na dojmy...:o)

olivka21

Bimbi,lucka3110
dakujem prepelicky,no snad zaspim aspon na hodku,vstavam o 4tej,o pol siestej vyrazam.... rano este umyjem vlasy,oholim nohy,bobra ,nech som ready ;))))))))