Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

janica25

jahodka

ja som pod nickom janica4 preto si ma nenasla.
prepac som myslela ze uz mas deticky.ja mam 168 a 53 kg.cez prsia som mala 82 a pid prsiami 72.teraz mam cez prsia 90 a fakt tie 400 nie su take velke ved pozri foto a este budem pisielat.a

nanka

menny

ano citala som, ze mozno si vymenis nejaky termin, tak drzim palce. ja by som sa chcela na april presunut, tak dufam...

sandrine7, strangeemily

dievcata nestraste ma :) maso nejem asi uz 20 rokov (od svojich 6 rokov) a tiez som to nespominala...ale myslim si, ze doktor by sa na to pytal, keby to nejako suviselo.
inak s tym cvicenim by to aj mna zaujimalo, tiez cvicim kazdy den. a mam rada aj cviky na hrazde, tak dufam,ze tohto sa nebudem musiet vzdat. ale stale si hovorim, ze si to davaju aj fitnesky, a tie vela cvicia aj s cinkami, tak to snad musi ist...co myslite?

Monitaaa

Baby neblaznite.... životny styl teda vege, vega, vita atd. nijak neovplyvnuje to či telo prijme implantat.... Zas nejaky lekar vypustil blud z ust....

smejo251

A neviete ci ta kocka sisente na anatomi alebo okruhle?a este sa chcem opytat ci ked je vysoky profil pri anTomickych imp.to su aj vyssie i len v mm je rozdiel vo vyske myslim.dakujem

Naa

bimbi
Ďakujem za odpoveď :)Myslím si, že aspoň ako tak základ mám aj keď to nieje bohvie čo tak dúfam že aspoň tých 400 by mi mohli dať :)
Mohla by som nejako nahliadnuť do galérie?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk