Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Ewelka vidis!
treba vzdy mysluet pozitivna,ja som minuly tyzd.brala atb a vdis,zajtra idem na opku,ani som neverila! Tak sip sa horsa uuuuuuuusmev,vela optimistickej energie a uvdis ze 18.2.budes lolo ferrari na slovenskom ceckatom nebi ;)))))

bimbi

Acerka
Ja idem 12.2. na vypln nosovoustnej vrasky+ trochu aj pery, alw je to kys.hyaluronova juvederm.. Neviem ci je to to iste, ak ano zavisi kolko ti tam toho pichne.. A moze to byt opuch..
Vgirl
Ty si uz bola na kyske? Bola si u Slavky Feix? A ako si spokojna?
Jahodka
Ako to myslis co mi doki povedal? Myslis na tu fotku co som mu ukazala?

ewel007

Lilka,matilda,olivka

Prave som sa kocky vratila s konzultacie,ja nemam slov,ten Mladek je spica :)) ak budu vysledky ok,tak 18.2 idem na to,ES 700ml extra vysoky :-) drzte baby palce. Uz aby to bolo :)

A baby ktore ste sa pytali,dnes som od dokiho zistila ze ak mate zaujem o ES implose,tak robi ak si zelate aj s tymi,ako kazdy dr ma rad svoju znacku ale vraj ES tiez za posledne roky napredovali a su v kvalite na jednej urovni ako Mentor ale Nagor znacka..

acerka8

famale, Olivka21,

ďakujem Vám veľmi pekne za info. Bola som v NR u Dr. Plevu.
A opku na silikony som musela zrušiť pre chorobu, zatiaľ nemám termín, ale chcem isť k Mládekovi, aj som mala naplánovanú konzultačku a zase som ostala chorá.
Pôvodne som mala isť 17.12. k očenášovi, ale choroba ma úplne zložila.

female

acerka

opuch je normalny, mozno aj zajtra este bude.
ale je dobre, ak si miesta vpichov a okolie jemne masirujes - ukazovak do ust a palec zvonka - aby sa ti latka pekne rozmiestnila a vyplnila vrasky rovnomerne. ale to ti asi povedali. :)
kde si bola? teda ak sa mozem spytat...:)

olivka21

Acerka
Neodpoviem ti na tvoju otazku,ale opytam sa,kedy ides na opku? Ty si tusim pre chorobu odlozila termin,ze?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.