Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jahodka1584

Janica25,
zlatá, že si reagovala. Práveže som ešte ani nekojila, a už to takto vyzerá.
Ja som tiež rozmýšľala nad 400ml. Chcela som pozrieť tvoj album, ale nemôžem ťa nájsť. Ty si aká vysoká?

janica25

jahodka

ja na tvojom mieste beriem urcite vacsie lebo ty uz mas neake prsia a zrejme si aj kojila.
ja som nemala skoro ziadne a mam 400vp es a su take akurat som rada ze nemam mensie lebo by sa mi urcite casom malilo.
ja na tvojom mieste tym ze mas uz prsia nesla pod 400 aby sa ti to potom nemalilo.

shilla

olivka21
ja som dostala naladovku a potom mi uz nedovolili vstat z postele,tak som doslova dve minuty pred operaciou poprosila sestricku ci mi poda zo skrinky spray do nosa a ona ze v pohode,mohla som si ho dat.

olivka21

zoe hihihihi
ze procedury..akoby si isla na wellnes pobyt, hihihi.. no mozno nam tam aj masaze spravia, sprchu, kozmeticke osetrenie pleti atd :)))

olivka21

skoricka
dakujem moc, tak idem radsej presedlat na otrivin, hihi... lenze ten olynth tak super uvolni nos za par sekund, ze az.. ja miniem jeden tyzdenne, uz to mam od novembra, tak radsej ho zmenim

zoe23

skoricka

fúuuuj kriste, jaky gel do oči? mi je na vracanie uz teraz! to načo? aby boli zvlhčene? a to davaju ešte zaživa alebo uz v narkoze? :D

A ešte nejake procedury robia o ktorych nebola reč? :)

bimbi

SimonaK9
Ak sem budes chodievat aj prispievat pravidelne, dostanes pristup do galerky, kde si popozeras vysledky operacii..
A ked si budes citat co si tu baby radia vsetko sa dozvies co potrebujes.. Velkost ktoru chces mat po opke zavisi nielen od velkosti implantatu, ale aj od tvojho zakladu, aky mas..ak si uplne plocha, tak ti lekar povie aky velky impos mozes mat maximum.. Treba ist na konzultacku!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk