Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

olivka

ja som sla bez make upu, spiralu som mala, ale jak som sa zobudila, tak som to olutovala, pretoze ten gel co davaju do oci mi to tam cele rozmocil a potom som citila ako mi sestricka chodi utierat oci, mi vkuse slzili z toho...a na druhy den jak som sa kukla do zrkadla, ta cierne machule pod ocami :)) a to malo spiraly som si dala...

mamita

Ahoj olivka :o)
už sa ti to kráti...držím palce nech to máš čo najskôr za sebou.. Nemala by si mať ani špirálu... Ja som sa zle odlíčila a potom po prebudení má šialene štípali oči....

simonaK9

Mate tu niektorá zvacsené na trojky? Kolko to aktuálne stojí ? Ktorá by mi vedela nejake fotky po operácií ukazat prosim?

olivka21

halo halo krasky sveta!
dnes ziadna diskusia? kde ste kto? s kym si mam teraz pisat ked mi dcerka spi? :)
pocujte žaby: mozem ist na opku namalovana? myslim tym len spiralku...

leluska96

menndy
ja jej zajtra zavolam a ak bude chciet tak sa mozete dohodnut.
Ked tak mi napis na leluska69@azet.sk
a uvidime ci nahodou nepojdes 18.2. :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk