Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Naa

Baby čo ak pôjdem na opku keď ešte nemám deti. zmenia sa prsia nejak po deťoch? Najbližšie 3-4 roky deti ešte neplánujem a nechce sa mi čakať kým budem mať po pôrode aby som išla na opku. Máte s tým nejaké skúsenosti?

silia

angie77

neviem, ale tie Rozalkine sa mi oveľa väčšie ako tvoje a to je len rozdiel 20ml..alebo sa mi to na tých fotkách len zdá? či to môže byť aj odlišnou značkou? neviem..sa rozhodnúť..fakt skoro rovnaké veľkosti a na každom ukážu ináč ako som si všimla :(

mamita

No konečne som váš dočítala
ivava ďakujem fakt sa to lepší z hodiny na hodinu len má bolí zadok už neviem ako sa uložiť :o)
olivka
ja som tiež tuhá fajciarka ale vydržala som 12hodín pred opkou nefajčiť a žuvačku som vypluvala takmer na sále.. Zabudla som že ju mám. Takže myslím že zuvka až ták nevadí

jahodka1584

Baby, pozrite aj moje prská, čo by ste mi navrhli. Mne doktorka odporučila 375ml, anatómy a VP. Má ich tu niektorá z vás?

Výška 166cm a 59kg.

angie77

silia

to záleží na tvojom obvode hrudníka aké široké sa ti tam zmestia a kolko a akú kožu máš na prsíčkach...ak si úplne plochá to som bola aj ja a mne vysoký profil vôbec nechcel dat a to som už kojila...ja mám 175cm a mám 370ml stredný profil, ale 390ml stredný profil tu má aj Rozalka a tiež výšku 175cm tak skús mrknút

silia

Zuleko

ďakujem :D a môžem vedieť ešte tvoju výšku? ja mám okolo 179 cm, tak neviem či to tak na mne vyznie..mne odporúčal stredný profil...ty si taká odborníčka..nevieš mi poradiť? 390 ml VP sú o niečo užšie, stredný profil majú rozmer 12,7 cm a vysoký profil majú 11,8 cm...má uprednostniť šírku alebo skôr tú projekciu? :-/

Zuleko

Silia
Ja som mala tie prve okruhle, 390 VP a znacku nagor, svoje som mala take slabe jednotky;)A mam po svalom, teda konkretne sa to vola tusim dual plane, to znamenaciastocne pod sval, ciastocne pod zlazu, myslim, ze tento sposob tam robia najcastejsie;)

milatka4

Roka96
tebe ich spravil ukážkovo, nádhera, určite mu zavolám aby dal aj mne väčšie. Myslím že sa dosť podobáme :) Dokonca aj o bruchu som uvažovala, aj to máš pekne spravené.

Baby, boli ste konzultovať veľkosť len raz?

silia

Ahojte baby.

Dnes som bola na konzultačke pri Magdovi a mám z toho dobrý pocit, len sa ešte neviem rozhodnúť pre konkrétny typ :D viete mi poradiť rozdiel napr. medzi nagormi a ES? dik

Zuleko
tie tvoje prvé, ktoré si si dala urobiť boli okrúhle alebo anatomické? a mala si pod sval alebo pod žľazu? a ešte jedna otázočka..mala si dobrý základ? pretože tvoje 390 nagor sa mi fakt páčia a také mi aj lekár odporučil, lenže ja som úplne plochá, takže neviem, či to na mne vyznie tak pekne ako na tebe :D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk