Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nanka

menny

ano citala som, ze mozno si vymenis nejaky termin, tak drzim palce. ja by som sa chcela na april presunut, tak dufam...

sandrine7, strangeemily

dievcata nestraste ma :) maso nejem asi uz 20 rokov (od svojich 6 rokov) a tiez som to nespominala...ale myslim si, ze doktor by sa na to pytal, keby to nejako suviselo.
inak s tym cvicenim by to aj mna zaujimalo, tiez cvicim kazdy den. a mam rada aj cviky na hrazde, tak dufam,ze tohto sa nebudem musiet vzdat. ale stale si hovorim, ze si to davaju aj fitnesky, a tie vela cvicia aj s cinkami, tak to snad musi ist...co myslite?

Monitaaa

Baby neblaznite.... životny styl teda vege, vega, vita atd. nijak neovplyvnuje to či telo prijme implantat.... Zas nejaky lekar vypustil blud z ust....

smejo251

A neviete ci ta kocka sisente na anatomi alebo okruhle?a este sa chcem opytat ci ked je vysoky profil pri anTomickych imp.to su aj vyssie i len v mm je rozdiel vo vyske myslim.dakujem

Naa

bimbi
Ďakujem za odpoveď :)Myslím si, že aspoň ako tak základ mám aj keď to nieje bohvie čo tak dúfam že aspoň tých 400 by mi mohli dať :)
Mohla by som nejako nahliadnuť do galérie?

strangeemily

Sandrine7

nic sa nestalo :) toto forum je na to aby sme si vzajomne poradili a pomohli ako sa len da,co vies mozno tu taka pride co je veganka a aspon sa dozvie:)

Sandrine7

strangeemily

to že neješ iba maso, by som neriešila ako vegani to je už asi trochu hardcore ale maso dnes neje kde kto, aj ja som mala obdobia kedy som nejedla.
takže este raz sorry za zbytocnu paniku :)

bimbi

Naa
Neboj 400 bude akurat, take plne trojky, primerane k tvojej postave, ja som nizsia 170cm, 55kg a mam 370ml a vobec to nekrici..