Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

shilla

olivka21
ja som dostala naladovku a potom mi uz nedovolili vstat z postele,tak som doslova dve minuty pred operaciou poprosila sestricku ci mi poda zo skrinky spray do nosa a ona ze v pohode,mohla som si ho dat.

olivka21

zoe hihihihi
ze procedury..akoby si isla na wellnes pobyt, hihihi.. no mozno nam tam aj masaze spravia, sprchu, kozmeticke osetrenie pleti atd :)))

olivka21

skoricka
dakujem moc, tak idem radsej presedlat na otrivin, hihi... lenze ten olynth tak super uvolni nos za par sekund, ze az.. ja miniem jeden tyzdenne, uz to mam od novembra, tak radsej ho zmenim

zoe23

skoricka

fúuuuj kriste, jaky gel do oči? mi je na vracanie uz teraz! to načo? aby boli zvlhčene? a to davaju ešte zaživa alebo uz v narkoze? :D

A ešte nejake procedury robia o ktorych nebola reč? :)

bimbi

SimonaK9
Ak sem budes chodievat aj prispievat pravidelne, dostanes pristup do galerky, kde si popozeras vysledky operacii..
A ked si budes citat co si tu baby radia vsetko sa dozvies co potrebujes.. Velkost ktoru chces mat po opke zavisi nielen od velkosti implantatu, ale aj od tvojho zakladu, aky mas..ak si uplne plocha, tak ti lekar povie aky velky impos mozes mat maximum.. Treba ist na konzultacku!

bimbi

Olivka
Ja som nemala u cervena ziaden gel do oci.. Baby co viem boli na opke s 3D mihami, ja som si dala len jemne makeup a ked sa pytala sestra ci som odlicena ja za ano :) ale je ti to zbytocne, lebo po budes mat ine starosti, vobec ta nebude trapit ako vyzeras.. len ked ti mozem poradit, ak mas dlhe vlasy tak si vyces vysoko do copu al. drdola, lebo potom sa nebudes moct ucesat, tak aby si nemala pomotane vlasy ako budes lezat.. Tak uz si sa konecne aj ty dockala :)

skoricka

Olivka

olynth je velmi skodlivy, taktiez aj ine tie spreje do nosa, kup si detsky otrivin, stoji 3 e...Ja mam nadchu cely zivot, na olynthe som uz bola zavisla...zbav sa toho svinstva co najskor :))

olivka21

mamita
dakujem :)
uz nech je po opke, lebo snazim sa na to nemysliet a nejde to... stale ma akop naschval boli hlava a nemozem si ani nic dat, ziadny liek.
inak baby, ja mavam upchaty nos rano a vecer, mam to odjakziva a davam si vzdy olynth do nosa, myslite, ze si to mozem dat aj pred opkou? citala som z coho je zlozeny, myslim ze nic extra skodlive, hm?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk