Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Tomyum

No momentalne u mna doznieva este choroba,takze neviem :/ ak bude vsetko ok tak hej,mam tento tyzden u zlateho dokiho este konzultaciu tak uvidim..

Zlaticka

co ste to tu pisali domace receptiky,nieco na hrdlo? Trochu ma pobolieva..dakujem :-)

tomyum1

bimbi

podla mna nevymyslaj, mne sa tvoje prsia pacia, vyzeraju prirodzene, NIE OVISNUTO. nic by som s nimi nerobila. ale je to tvoje rozhodnutie a tvoje telo, ja som si len dovolila moj nazor :-)

tomyum1

lucka83

ahoj mici, uz som doma z dovo, dobieham zameskane. este tyzden doma a ficim do prace... este sa asi objednam k dokimu na kontrolu nech to neriesim cez pracu... bola som aj na magnetickej rezonancii kvoli rodinnej anamneze a tak pre istotu kvoli sebe a vsetko ok nastastie.
pekne mas tie kozeny uplne prirodzene a velkost paraaadna. mne sa tie moje zdaju male a tym ze nemam ziadny zaklad svoj aj dost lopickovite a hlavne mi vadi ze jeden je vacsi ako druhy. doktorko ma s tym asi posle do haja... no uvidime...

a cleopatra 123 sem uz nechodi? ako sa ma, neviete?

ewel ako si sa rozhodla s implosmi? das tie ES? alebo sa daju vyrobit na mieru mentory? a ides teda na to?

ivava

Mamita
neboj bude lepšie...ja som tiež prve d dni lieky brala, ved načo sa trápiť, ked ti môže niečo pomôcť. a ked ti môžem poradiť Novalgin je super. odpočívaj...mne mamina aj gate musela dvýhať po toalete...sem tam sa podarilo aj samej, ale ona mi rada pomohla hiihii

ivava

Janica
som rada, že už je lepšie ,len sa hlás aby sme vedeli...tak skúšal zas niečo vytlačiť doktor? budem držat päste. a dakujem za pochvalu prsíčok...
bimbi
moja ja byť tebou nejdem do toho posúvania bradaviek...počkaj ešte nejaký ten čas? kolko, že si po opke?ale je to na tebe..

roka96

milatka4

ak máš podklad na väčščie, tak ber max. čo sa dá..nech ti dr. povie, kolko najviac ti môže dať..máme asi podobnú postavičku :) ja mám cca 160cm, tiež velké boky, prsia som mala dosť vykojené a dala som si ES 515ml VP, a poviem ti že sa mi máli.. :)ale to bolo max. čo mi doktorko mohol dať..

Naa

Ahojte baby.
Som tu síce nová, no vašu diskusiu sledujem pravideľne. Teším sa s vami zakaždým, keď si prečítam ako ste s výsledkom spokojné :) Tiež som jedna z tých, ktorá by rada podstúpila operáciu, nie hneď pretože mi to momentálne neumožňujú financie, no postupom času určite. Vybrala som si kliniku Avelane v Nitre, aj na základe toho, čo som si tu od vás prečítala :) Chcem si ale ešte čo to zistiť, času mám na to dosť a chcem čo najlepšie vedieť do čoho idem :)Takisto by som bola rada, ak by ste mi umožnili vstup do vašej galérie aby som mohla vidieť fotky pred a po.
Napadlo ma ešte, či tu bola taká (teraz aj dávnejšie) ktorá bola s Avelane vyslovene nespokojná.
Ďakujem za odpovede :)

mahulienka

Kim
moja som rada, ze ta tu vidim:)) pisala som ti mail... a ty nic:((
fekynka
ako sa mas, tiez ta tu nevidim, prska posluchaju? Posli nove foto, nech vidim ake ich mas krasne:)) nakupy pdprd uz boli?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk