Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

leluska96

menndy
ja jej zajtra zavolam a ak bude chciet tak sa mozete dohodnut.
Ked tak mi napis na leluska69@azet.sk
a uvidime ci nahodou nepojdes 18.2. :)

bimbi

Babulky
Ste vsetky strasne zlate, ze sa mi snazite poradit, dakujem vam.. Musim povedat, ze nie som este na stopro rozhodnuta, ale viac sa priklanam k tomu, ze to teraz necham tak.. Ked naozaj budem nespokojna o rok a bude mi to stale vrtat v hlave tak pojdem.. Na lokalku sa necaka tak dlho,cca 4mesiace tak to mozem ist hocikedy..
Campa
Ved ani doki mi nepovedal rozhodne ze ano toto treba.. Povedal, ze treba zvazit tie jazvy lebo to uz je viditelne a snazime sa o prirodzenost..
Toryka
Ja neviem trosku som sa tych jaziev zlakla.. nevidela som vela fotiek, tu v galerke je dost malo bab co to maju a ked je vkladany implos cez dvorce, tak jazvy su len naspodu dvorca nie okolo celeho tak zvrchu to je menej vidno.. A o tom tetovani to som v soku to som nepocula, to musi byt masaker bolest..

menndy

baby neviete o niekom kto by vymenil termin? u cervena?lebo kukam ze hodne bab je chorych .. mozno by sa nejaka nasla co by mi dala svoj.... dakujem