Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

elle a ozaj este ma napadlo, 325ml gule ma baba s nickom deed, bola v zime v interkliniku, tak si mozes mrknut. ale pokial si pamatam ,miery mala podobne ako ja, mozno najdes vo vyhladavani. hodilo jej to velkos ako mne cca.

PajaZH

Nikola21

ahoj mica,no veru už o 12 dní :) už je to tu,pred chvíľkou som len na konzultácií bola a už v piatok na predoperačné idem

PajaZH

tina691976

a keď prídem o 15:00 o koľkej budem na sále? a večer po opke dostanem niečo papať? či až ráno? :) a v ten deň operuje koľko báb? najradšej by som šla prvá nech to mám za sebou šup šup

bittersweet

bobcatko drzim palce!:)

elle velkost sa da menit este aj den pred opkou- ak si dobre spominam ze baby z interkliniku riesili v zime. s tymi 325ml budes mat 75C alebo 80B pri tvojich mierach, tak neviem co myslis asi pod trojkami. aspon co tak sledujem, tiez som to dost riesila,tym ze mam implose 330ml, zaklad jednotky. miery 165cm, 52kg a pod prsiami 72cm. nosim vacsinou 75C, ale stane sa obcas ze len 75B.

tina691976

pajazh
ahoj tak možeš dojsť presne o tretej nenos si zo sebou nič len zubnu kefku a pastu košielku nepotrebuješ dostaneš predoperačnu a po opke budeš spať a ráno sa oblečieš do svojich vecí a pojdeš domou doktor ťa pokreslí pojdeš dole na sálu so sestričkou ťa odvezie na vozíku a potom už len ked sa zobudíš na izbe po opke a spokojná a prsatá to je asi všetko sestrička ti dá lieky ráno dostaneš ranajky a o osmej možeš ísť domou

jahoda73

Lauritania...dakujem velmi pekne za ukludnenie. Si mile ziena. Uz ma napadalo vsetko mozne a hlavne to negativne. Aj radost z novych psiciek ma pomalicky prechadzala. Bola som vyberat stehy a doki podotkol, ze tam moze by este telova tekutina v tom prsicku. Ze to prejde tak snad to bude tak a ze to bude dobre...

anna.m

ved aj dobry doktori mozu byt lacnejsi. Nezmana to ze cim vyssia suma tym lepsi doktor. niektore kliniky mozu mat vyssie naklady tak zato si pytaju aj viac penazi za operaciu.

PajaZH

mulatka

aj na Pikulu som už počula sťažnosť že dokazil prsia, ale vysvitlo z toho že tá baba nedodržiavala pokyny tak ako mala tak má jeden vyššie a druhý nižšie a ide na reopku k červeňovi..
a tam malo byť že nie všetko lacné je zlé a nie všetko dobré je zle :D :D