Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

sandritta no ja mam dve deti a zda sa mi to hlupost davat dokopy vykojenost prs verzus vahovy prirastok pocas tehotenstva. ja som v oboch pripadoch pribrala 15kg, som stihla a dnes mam povodnu vahu, prsia mi neovisli, len akoby sa zmensila alebo splasla zlaza. ved si zober, nie kazda zena ked pribera, pribera aj do prs a to plati aj v tehotenstve, aj ked samozrejme tak dochadza k hormonalnemu zvacseniu zlazy. ale nemusia sa automaticky do tejto oblasti usadit aj tuky.ja si myslim, ze to je komplexny a individualny proces, ze to suvisi viac s kvalitou a elasticitou tkaniv, velkostou zlazy a potom zvacsenim pocas tehotenstva a kojenia, dlzkou kojenia....atd. a mozno teda aj usadenim tukoveho tkaniva do oblasti prs. ale to je len moj osobny nazor...

Sandritta

Luccia,

perfektna zmena! :))) velmi pekne prsicka. Inak sa Ti super vela zmestilo na to ze si mala taky maly zaklad, este sa Ti krasne vyformuju a budes riadna kocka ;)

Sandritta

Baby,

Na margo kojenia, doktorka ktora robi sono prsnikov a aj sono zvacsenych prs a u ktorej som bola aj ja pred opkou aj po opke tak mi hovorila, ze to nezavisi od kojenia ale od toho kolko zena pocas tehotenstva priberie. Ze zeny ktore priberu len malo tak maju prsia pekne aj po kojeni a tie ktore priberu cez 10kg a viac tak ze je to potom zle, ze sa tam potom dost natiahne ta koza a uz sa to neda tak do povodneho stavu a prsia ze su potom dost poklesnute. Hovorila to z vlastnej skusenosti co ma pacientky aj jej sestricka mi to potvrdila, tak neviem. Ja som sa na to konkretne pytala. Presviedcala ma, ze samotne kojenie ako take na to nema vplyv, len tie kila navyse...
Tak neviem baby... Tiez este nemam deti a urcite by som chcela, takze to uz riesim teraz.

Sandritta

anna.m

Pod zlazu ani moc uz nedavaju, robia to skor tym co uz nechcu mat deti a maju dobry zaklad.
Ak su pod svalom tak Ti ten sval lepsie drzi implos a tiez Ti ho pekne zvrchu stlaci, takze preto aj z gulatych Ti vie doktor urobit slzickovy tvar. A pod svalom tak rychlo neklesnu. Co som citala a videla tak vela bab co malo len pod zlazou tak nakoniec isli na reopku a davali si pod sval...

henka88

anna.m
to či pod žlazu alebo pod sval závisí aj od toho, aké máš predispozície, doktor ti určite povie, čo je pre tba vhodnejšie. Ak máš malú prsnú žľazu, tak imploš moc len pod ňu nebude môcť ísť lebo by ti ju bolo vidno. Pod žľazu si dávajú zväčša tie ženy, ktoré majú svoj základ, narp. na vykojené prsia. Hovorí sa, že pod svalom prsia lepšie aj rokmi držia, že nepoklesnú, lebo predsa len ich drží aj sval. Rovnako, ak je žena chudá, tak keby mala pod žľazou, tak by jej bolo viac viditeľné vlnenie implantátu a možno imploš samotný. A ak nemáš ešte deti, tak je asi tiež vhodnejšie, dať si pod sval. Ale je to naozaj podľa toho, koľko tam daná žena má pred operáciou. Ja mám pod sval, pekne mi to všetko zakrýva imploš aj na to, že som dosť chudá a nemala som predtým nič moc :) Pod žľazu je to vraj ale menej bolestivé, keďže to nezasiahne sval, niektoré baby písali, že to ani necítia. Ale ja osobne by som si dala pri každých okolnostiach radšej pod sval :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk