Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

leluska96

Ahojte
no baby minulý rok sme sa tu trhali o skorsi termin u Dr. Červena a teraz je to problem?? Stalo sa nieco za posledných par mesiacov co som sem nechodila??? Ved co tu citam chodia sem aj baby s minuleho rokaco sme spolu pisali...
Fakt nikto na výmenu februaroveho terminu?
Sa divím alebo ze by uz bola kazda ceckana:)

female

amuletka

v avelane mi zatial robili len mensie zakroky, nad implosmi este len premyslam - rovnako ako ty... :-)
chodim k dr. kovacovi - je fakt sympatak, ustretovy a hlavne vie, co robi...
co sa tyka mojej postavicky, ehm, ci skor postavy, ja som tiez jedna z tych velkych bab a nikdy nebudem ako prutik... preto aj vaham s opkou... schudnem, neschudnem? ak by som po zakroku vyrazne schudla, mohlo by to vyzerat velmi skaredo...
na konzultacke mi doki navrhol okruhle implantaty s vysokym profilom, vzhladom na moje prsia... takze aj volba medzi anatomami alebo okruhlacmi je individualna - musis sa ukazat. :-)

Rozalka

Amuletka

galérka je na to aby tie nové čakateľky vedeli pozrieť veľkosti a tak. Takže kludne napíš na e-mail a časom dostaneš instrukcie, veľa pomôže ak to budeš vidieť... joj tak rýchlo si daj spraviť... ja keby som sa neobjednala vtom čase, tak dnes nemam cecky, lebo mi prerábame byt a určite by som nedala peniažky na cicky ale ked som už mala zálohu zaplatenú a potom prišiel byt, tak som už šla... :-))) ale sem tam spadne poznámka od priateľa že čo všetko by sme urobili stých peňazí...

Zuleko

V.girl
Praveze si ich natieram kadejakymi olejmi a nepimaha to.Ja som si bola toho vedoma, ze sa mozu urobit kedze mam raky velky implos.

campa

Angie77
Dakujem cennim si tvoju odpoved, hadam sa mi to upravy cim skor, ved este len zajtra budu 2 tyzdne po opke.

angie77

campa

ďakujem krásne, ja som veľmi spokojná so svojimi prsíčkami, stále neviem tomu uveriť že ja mám prisia :)) krásny pocit

...ja osobne takú skúsenost nemám ale viem že pár báb tu aj nosili ten pás na zdvihnutie jedného prska alebo podlepovali a čo som stihla zaregistrovať tak sa to tak do mesiaca pekne zosúmernilo

iwon

Olivka..
Ano presne tak to prebieha ako si napisala...potom sa ide dr. pripravit a teba zoberie dole sestricka.potom dostanes anestezu a uz sa zobudis s cickami

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk