Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

campa

Rozalka, Angie77

Dakujem baby, vy mate nadherne prsia, velmi sa vam hodia, uplne prirodzene, krasne ich mate.
Dufam ze sa ten lavy implos napravy a hned sa odfotim.

Baby ktore sa vam to stalo ze ste mali jeden vyssie ako ten druhy za ako dlho sa vam to napravilo???

amuletka

rozalka

dakujem za info :)
nie som tu pre to aby som si obzerala vase prsia :D ale tak ked sa bude dat rada sa mrknem :)

myslela som to tak, ze kazda ste mala asi nejaku fajnovu postavu a pod. bo ja mam este dost velke brusko od porodu, a samoska ze zadok a stehna..teraz mam 86kg, pri vyske 175cm. som typ postavy, co nikdy nebude stihly, vsetci v rodine sme "objemní"..ale aj tak cvicim kazdy druhy den, a zacala som sa zdravo stravovat :) preto som sa pytala..lenze uz nemozem odkladat OP, pretoze buduci rok chceme prerabat dom, robit podkrovie a vsetci pisu ze potom nemoze byt nejaka velka aktivita..a co tu budem mat robotnikov a ja budem lezat? to nejde..takze preto je tento rok pre mna posledna sanca..potom uz o rok nastupujem do prace a hned z prichodu pytat dovolenku je asi nezmysel.

amuletka

rozalka

nie som tu pre to aby som si obzerala vase prsia :D ale tak ked sa bude dat rada sa mrknem :)

myslela som to tak, ze kazda ste mala asi nejaku fajnovu postavu a pod. bo ja mam este dost velke brusko od porodu, a samoska ze zadok a stehna..teraz mam 86kg, pri vyske 175cm. som typ postavy, co nikdy nebude stihly, vsetci v rodine sme "objemní"..ale aj tak cvicim kazdy druhy den, a zacala som sa zdravo stravovat :) preto som sa pytala..lenze uz nemozem odkladat OP, pretoze buduci rok chceme prerabat dom, robit podkrovie a vsetci pisu ze potom nemoze byt nejaka velka aktivita..a co tu budem mat robotnikov a ja budem lezat? to nejde..takze preto je tento rok pre mna posledna sanca..potom uz o rok nastupujem do prace a hned z prichodu pytat dovolenku je asi nezmysel.

amuletka

rozalka

olivka21

angie
dokonalost si kazdy vytvara sam,podla svojich predstav,lebo skutocna dokonalost neexistuje.

Baby cervenovky
ako prebieha den opky? Dojdem na kliniku,daju mi izbu a cakam kym ma doki pokresli? Alebo ako to je? A aky ste mali z dokiho pocit?

olivka21

angie
dokonalost si kazdy vytvara sam,podla svojich predstav,lebo skutocna dokonalost neexistuje.

Baby cervenovky
ako prebieha den opky? Dojdem na kliniku,daju mi izbu a cakam kym ma doki pokresli? Alebo ako to je? A aky ste mali z dokiho pocit?

angie77

Campa

naozaj krásne, mala si aj krásny základ, takže nie je o čom, máš velký predpoklad, že ich budeš mat úplne ako svoje kedže si tam mala dost vlastného materiálu :))

angie77

bimbi

tak sa skús pofotit a pozrieme sa na to :) nie som typ , že Ti budem zbytočne písať čo si naozaj nemyslím, len aby som Ťa utešila, no z foiek v galérii naozaj nemám pocit že by si sa mala kôli niečomu trápiť a íst na takú opku, po ktorej ti zase ostanú jazvy a možno viditelnejšie ako ten nedostatok o ktorom píšeš... sakra baby potom sa vždy obzerám aj ja :)) a rozmýšlam, že vlastne ani neviem ako majú naozaj pekné, dokonalé skutočné prsia vyzerať, pretože také vznikajú len vo fotoshope nie? :))

olivka21

Taka som nahnevana,vsetcia okolo mna su chori! Zajtra mam ist ete na interne vysetrenie pred opkou a nema mi kto malu varovat skra...vsetky babky,tetky,susedy su chore....ach jaj,nerada by som dcerku tahala po lekaroch,zas nachytat virusy! Ved teraz bola chora dva tyzdne... uz nech je jar!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk