Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

roka96

milatka4

ak máš podklad na väčščie, tak ber max. čo sa dá..nech ti dr. povie, kolko najviac ti môže dať..máme asi podobnú postavičku :) ja mám cca 160cm, tiež velké boky, prsia som mala dosť vykojené a dala som si ES 515ml VP, a poviem ti že sa mi máli.. :)ale to bolo max. čo mi doktorko mohol dať..

Naa

Ahojte baby.
Som tu síce nová, no vašu diskusiu sledujem pravideľne. Teším sa s vami zakaždým, keď si prečítam ako ste s výsledkom spokojné :) Tiež som jedna z tých, ktorá by rada podstúpila operáciu, nie hneď pretože mi to momentálne neumožňujú financie, no postupom času určite. Vybrala som si kliniku Avelane v Nitre, aj na základe toho, čo som si tu od vás prečítala :) Chcem si ale ešte čo to zistiť, času mám na to dosť a chcem čo najlepšie vedieť do čoho idem :)Takisto by som bola rada, ak by ste mi umožnili vstup do vašej galérie aby som mohla vidieť fotky pred a po.
Napadlo ma ešte, či tu bola taká (teraz aj dávnejšie) ktorá bola s Avelane vyslovene nespokojná.
Ďakujem za odpovede :)

mahulienka

Kim
moja som rada, ze ta tu vidim:)) pisala som ti mail... a ty nic:((
fekynka
ako sa mas, tiez ta tu nevidim, prska posluchaju? Posli nove foto, nech vidim ake ich mas krasne:)) nakupy pdprd uz boli?

Kim

bimbi,

uplne ti rozumiem, hm no svokry:))).. ani ta moja este o tom nevie, to bude ale vykulena:D a ako ju poznam, este padne nejaka ta pikantna poznamka 8-)

fakt je, ze nik by nepovedal, ze mas implose, vyzeraju uplne, ale ze uplne prirodzene! uplne super ked si pozries pred aj po...a v podprsenke ich mas krasne,ved vyckaj chvilku ako este klesnu a ked to bude uz na tvoje emocie viac ako dost, poriesis to;)

Cerven ti povie na rovinu ved ho poznas, ze co bude najlepsie.. ak daj si s nim este konzultacku a potom sa rozhodnes :o), ja kym som sla na opku som mala s nim 3 konzultacie;)

pekny dnik...

skoricka

Lucka

noo ahoooj :)) Su super tie podpiry, ta Ty mas ake bomby, ked male su Ti :)) Ja mam teraz kramy a som si zobrala tu push up co mam v albume a cele bradavky som vonku mala :D ale presne, do cecka v pohode najdes a decka uz malo co su, aj tie su mi male niektore podla strihu...a ecka asi neexistuju :)) Do solarka chodim, a vkuse si zabudnem prelepit jazvy, ta si tam drzim ruky, no nechci vidiet jak som opalena :D A na kontrolu idem az v aprili, ale nie som objednana, mam cas...Inac, mohli by sme si aspon fb vymenit, bo s Tebou tu najcastejsie pisem :))

Rozalka

Bimbi

ani ja by som na tvojom neriešila zatiaľ nič, máš fak akokeby prirodzené, tak ako ti písala Angie, aby si trošku počkala a uvidíš... čas všetko ukáže, či stým vieš takto žiť (máš ich pekné) alebo trošku pustia a potom riešiť reopku.. je to môj názor mojko, hociako sa rozhodneš držím ti palčeky!!!

Lucia83

Skoricka opicka

Ahooooj ! Dlho som tu nebola, dakujem ti veeeelmi pekne za pochvalu. Neuveris ale tie podprdky su mi z boku male musim kupit vacssi kosik inak ich mam z Rakuska, to este ked som kojila som nosila tu zelenu. Len ked sa pohnem tak bradavky idu von :-). Bola som prosim ta zhanat push upku ale sak to konci pri kosiku c. Pochopis to?! Chcem mat jednu taku. Tak nakoniec som si objednala cez rajpradla. Maju tam dokonca aj moj obvod . Som zvedava ci este bude sediet 70/d. Maju tak akt pekne podprdky. A ceny uplne v pohode. Kedy ides na kontrolu kocka? Ja sa musim objednat ci bude mat cas ma tam niekde supnut na februar. Chodis do solarka? Ja som bola 3x. Som mala taku cervenu kozu na cecikoch zo spoodu vies ako je ta koza natiahnuta.

Tomyum
Ahoj stratena. Uz zarezavas v praci, ci este dovolenkujete?