Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

strangeemily

cicimici a sandrine7

kocky moje!!!jedna krajsia ako druha:) krasne mate tie prsicka...
vidis sandrine7 pristanu ti take akurat a cicka ved su vobec neni male!!! krasne krasne chvalim:):) uz sa tesim aj ja, ja budem ten stred:D dufam ze to bude ok:)

Zuleko

Anonym
Prvou podmienkou je ze musis prispievat na fore a potom poslat fotku prs bez hlavy na galeria@zoznam.sk, obratom ti pridu udaje do galerky.nezabudni aj uviest nick pod akym tu fungujes na fore.

anonym_76

ahojte baby,neviete mi poradit kde by som tu nasla nejake foto pred a po augmentacii?ja by som chcela len take mensie implantaty,max.do 230ml a neviem si to na sebe predstavit, velmi by mi pomohli nejake fotky...dakujem vam za pomoc.erika

leluska96

Ahojte
no baby minulý rok sme sa tu trhali o skorsi termin u Dr. Červena a teraz je to problem?? Stalo sa nieco za posledných par mesiacov co som sem nechodila??? Ved co tu citam chodia sem aj baby s minuleho rokaco sme spolu pisali...
Fakt nikto na výmenu februaroveho terminu?
Sa divím alebo ze by uz bola kazda ceckana:)

female

amuletka

v avelane mi zatial robili len mensie zakroky, nad implosmi este len premyslam - rovnako ako ty... :-)
chodim k dr. kovacovi - je fakt sympatak, ustretovy a hlavne vie, co robi...
co sa tyka mojej postavicky, ehm, ci skor postavy, ja som tiez jedna z tych velkych bab a nikdy nebudem ako prutik... preto aj vaham s opkou... schudnem, neschudnem? ak by som po zakroku vyrazne schudla, mohlo by to vyzerat velmi skaredo...
na konzultacke mi doki navrhol okruhle implantaty s vysokym profilom, vzhladom na moje prsia... takze aj volba medzi anatomami alebo okruhlacmi je individualna - musis sa ukazat. :-)

Rozalka

Amuletka

galérka je na to aby tie nové čakateľky vedeli pozrieť veľkosti a tak. Takže kludne napíš na e-mail a časom dostaneš instrukcie, veľa pomôže ak to budeš vidieť... joj tak rýchlo si daj spraviť... ja keby som sa neobjednala vtom čase, tak dnes nemam cecky, lebo mi prerábame byt a určite by som nedala peniažky na cicky ale ked som už mala zálohu zaplatenú a potom prišiel byt, tak som už šla... :-))) ale sem tam spadne poznámka od priateľa že čo všetko by sme urobili stých peňazí...

Zuleko

V.girl
Praveze si ich natieram kadejakymi olejmi a nepimaha to.Ja som si bola toho vedoma, ze sa mozu urobit kedze mam raky velky implos.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk