Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anonym_76

Baby, nemate niektora velkost okolo 250 ml? ja este len cakam na konzultaciu k d.červenovi, ma hrozne dlhe cakacky.. bola ste niektora u neho? je naozaj taky dobry odbornik..? erika

smejo251

Cicimici
Prosim ta napises mi ci mas antomi alebo okruhle?ja mam mat vp anatomi 330ml tak by som si mohla prsdztavit velkost mojich podla tvojich ked mas anatomi.dakujem

Sandrine7

strangeemily

Dakujem :) su tam este nejake nerovnosti, ale snad sa to spraví. som spokojna.
A ides do tých 300 ano? ja by som isla tiež keby som mohla :))

strangeemily

cicimici a sandrine7

kocky moje!!!jedna krajsia ako druha:) krasne mate tie prsicka...
vidis sandrine7 pristanu ti take akurat a cicka ved su vobec neni male!!! krasne krasne chvalim:):) uz sa tesim aj ja, ja budem ten stred:D dufam ze to bude ok:)

Zuleko

Anonym
Prvou podmienkou je ze musis prispievat na fore a potom poslat fotku prs bez hlavy na galeria@zoznam.sk, obratom ti pridu udaje do galerky.nezabudni aj uviest nick pod akym tu fungujes na fore.

anonym_76

ahojte baby,neviete mi poradit kde by som tu nasla nejake foto pred a po augmentacii?ja by som chcela len take mensie implantaty,max.do 230ml a neviem si to na sebe predstavit, velmi by mi pomohli nejake fotky...dakujem vam za pomoc.erika

leluska96

Ahojte
no baby minulý rok sme sa tu trhali o skorsi termin u Dr. Červena a teraz je to problem?? Stalo sa nieco za posledných par mesiacov co som sem nechodila??? Ved co tu citam chodia sem aj baby s minuleho rokaco sme spolu pisali...
Fakt nikto na výmenu februaroveho terminu?
Sa divím alebo ze by uz bola kazda ceckana:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk