Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Kim
Dakujem za nazor.. No keby som isla znovu vtedy prvykrat a viem to co teraz tak pod 450 nejdem, ale o tomto fore som sa dozvedela asi mesiac pred opkou uz po konzultacke, tak som trvala na tych trojkach.. ja krava! Ale moc sa mi nechce ist druhykrat, a moj muz by to uz nepredychal( o mojej svokre ani nehovorim, ta sa so mnou skoro pol roka nebavila ked sa to dozvedela)..

bimbi

anonym
Daj si za lomitko rita149 s malym r, je na 10.strane..
Mery NR
No on mi vysvetloval, ze to sa nad bradavkou vyreze taky polmesiac nadbytocnej koze a tym sa to posunie a pojdu dohora.. S tou velkostou si to aj ja myslim, ale ja som povedala ze max. trojky..zas ma mal upozornit, ze to moze byt malo vzhladom kolko koze tam mam..

nikpik

Angie 77
vdaka za odpoved. presne takto som cakala, ze mi niekto zreferuje pooperacny stav. ten humor bol velky bonus :D chvalim...

Kim

bimbi

byt Tebou, urcite by som radsej sla do vacsich implosov, pekne by Ti to dvorce spolu s bradavkami nadvihlo, tie rezy nevyzeraju na dvorcoch moc vabne , je to dost badat a urcite ti to bude vadit a navyse sa
vyhnes aj pripadnej strate citlivosti;) , ktora hrozi skor pri zasahu do dvorcov, bradavky...porozmyslaj, neboli by mega, opytaj sa este dokiho, vies, ze Ti poradi len dobre

milatka4

Babenky, nemá tu niektorá ES 445 anatomické VP? Lebo mne ich odporučil Červeň a vôbec si ich neviem predstaviť. Mám 164cm, 60kg a 75B. A dosť veľký nepomer medzi cici a rici, tou ma pán Boh obdaril...100cm. Malo to byť naopak :). Dr mi povedal že po opke budem mať 3-ky a obvod cca 88cm, neni to málo na také implantáty?? Veď teraz mám vysušené 2-ky a obvod 82. Podklad vraj mám aj na väčšie..

anonym_76

bimbi
dakujem za odpoved,nejde mi ten nick zmenit,uz som to skusala.a prosim ta nevies mi poradit ako v galerke si vyhladat baby podla nicku..?aj teraz som si dala Ritu149 a nevyhladalo mi ju,neviem preco...dakujem