Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Ewel
Ja som vobec po tom nepatrala, mne povedal ziaden acylpirin a ziadna antikoncepcia mesiac pred op.Ale vidis ako to je niektori operuju aj pocas brania anti.Takze mozno tvoj lekar by ti povedal nieco ine.Ja som sa riadila tym co mi povedal moj;)

ewel007

Zuleko

Samozrejme ak nebudu predoperacne dobre alebo sa nebudem dobre citit tak si prelozim termin,nebudem na to tlacit,su tam predsa rizika a mna caka doma syncek,takze sa musim s opky vratit a vporiadku :)

gabbyy

olivka, dr cerven ta zoperuje v sobotu? som myslela ze operuje iba cez tyzden, ale aj kamoska si priplatila a sla cez vikend

Zuleko

Ewel
Na tvojom mieste by som netlacía na pilu, s tymto nie su standy ak si chora a aj napriek tomu chces ist na op.Preloz si to, viem co je tutba po velkych prsiach ale za riziko to nestoji a budes mat prsia o par mesiacov.A mne lekar povedal ze v ziadnom pripade acylpirin 4 tyzdne pred op.

olivka21

Kimka na nas asi vzne hodila bobky :(
ak nahodou toto citas dievca zlate,hod pre mna nejku foto please! Naozaj mi pomizes rozhodnut sa,aku velkost si dt...diky

olivka21

Ewel
jasne ze je sanca,ma som s tiez nevzdala a nevzdam. Najlepsie urobis,ak pojdes na krv,ta ikaze vsetko. Mn tiez bollo hrdlo a mala som nadchu nakoniec to bolo len pechladnutie,lebo krv som mala v poriadku obvodaa mu kukla do hrdla pivedala,ze to mozem mat len z bubliniek alebo studenej vody. Takze som volala na kliniku doki povedal,ze ma zoperuje. Snad vydrzim do soboty ok. Tebe je co mojka? A uzivat mozes coldrex night,to si kup na noctaky sirup zeleny,ten mi pomohol za dva dni a hektolutre zazvoru s citronom.

gabbyy

ewel a co ti povedali? nechces si to fakt posunut? :-) ono je to najhorsie, ze clovek nikdy nevie ci neochorie, na mna tiez nieco lezie :-( ale ked sa to odlozi mne tak mozem cakat dalsi polrok kym sa znova dostanem na sr

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk