Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

rita149

Sandritta

Ja som bola na operácii december 2011, operocal ma Mudr. Červeň v BB.
Ja zatiaľ problemi nemám žiadne ani vlnenie.
Teraz kojim skoro už 5 mesiacov dcéru a super.

K tomu vlneniu.
Neviem ako sa Vám to vlni, necitala som si ale ak máte na mysli take vlnenie, ked sa napr. Prehnes do predu ze si citis po bokoch pŕs implantat, tak to je ok!
Majú to hlavne chudsie baby, ktoré nemajú dosť tuku,
Ja som sa na to pytala raz doktora.
Implantat je širší ako sval, ktorý ho po bokoch z vonkajšej strany neprekryva tak to cítime implantat a zdá sa nam ze sa vlni, ja som tiež chudá a nemám tam tuk tak to cítim aj ja
Ale teraz ked mam prsia napíšte to necitit.
To nie je žiadna chyba ani nic vážne.
Ak teda myslite toto vlnenie...

Sandritta

Luccia,

Gratulujem k prskam! Uvidis jak sa este potom budes tesit! :)))

Hovorime o Bioderme Atoderm- je to telove mlieko na suchu pokozku. Ja sa nou kremujem stale asi od 2 az 3 tyzdna. Pekne to uvolni pokozku na prsiach.

jajakarinka

Natasa548...... ved ano ked da clovek tolko penazi z to taknech to stoji za to:-) a mas tu aj fotky ak nie posli raa pozriem:-)

Luccia

Ahojte baby,

pridavam sa k tym vsetkym chvalam co tu odznievaju na ten pocit z nadobudnutych prs. Je to dost paradox ze aj ked prsia nie su hlavna zivotna hodnota (aspon moja nie), je to doslova neskutocne, aky upgrade do zivota to prinesie. Som vyse tyzdna po opke, uuplne najviac stastna. Aj prvu kontrolu u Racza mam za sebou, velmi spokojny, rany su super. Mozem sa sprchovat aj prakticky vsetko robit, len s rozumom samozrejme :-) Nikdy som si nemyslela, ze to zlepsovanie pojde takto rychlo. Presne ako pises Jajakarinka, ani pomaly nebudem vediet ze som niekde bola. Prsia su tuhe, tak ale ved je este skoro. Bittersweet, tesim sa ze sa mas dobre, to vlnenie ta asi vystrasilo, ale suhlasim so Sandrittou, aj podla zahranicnych diskusnych for to je presne tak ako pise. To su nepodstatne drobnosti, treba sa tesit ze to celkovo dopadlo vyborne. Len teraz si mi tu na fore prvykrat radila ohladom velkosti, mala som dilemu 295 versus 330 a uz aj ja som hrda majitelka, hehe. Poslem potom nejake fotky do galerky, este je sice priskoro na esteticke hodnotenie, ale ja mojim sukromnym okom to hodnotim ako fantasticku premenu. U mna to je dost mega rozdiel, lebo som nemala fakt ze nijaky zaklad. Tak chcem povzbudit baby, co este maju pred, ze pozrite, ked so mnou dokazal Racz toto, tak to fakt ze stoji za to.
Este otazocka? Cim si prsia kremujete? Spominate Biodermu - aku presne?
Pozdravujem.

nataša548

Jajakarinka,ja už mám po opke.Bola 29.4.A ano,chcela som väčšie,ked už som sa nato dala,nech to stojí zato.Ale zas nie vulgárne.Mne sa väčšie prsia viac páčia.

jajakarinka

Natada548.... noooo tak rataj s tym ze budu velke :-) aspon podla toho ked si to porovnam s mojou velkostou a ja mam dost siroky hrudnik ten som pred opkou mala 88-90cm a pod prsiami 80cm.,..... si chcela take velke prsia? A ku komu ides na opku?

nataša548

Jajakarinka,dakujem.Mám 560ml nagor extra vysoký profil guľaté.Mám 167cm a cca65kg.Základ som ako taký mala.Uvidím,čo teda z toho nakoniec bude.

Sandritta

rita149,

Povedz radsej kamoske nech si vyberie niekoho ineho. Okrem Cervena co tu citam tak napr. Racz, Hedera, Mladek, Pikula
Tu su asi tito tak najviac chvaleni, aj ked urcite je viacej dobrych...
Ze jej drzim palce ;)

A ty si uz dlhsie po opke? Ako si spokojna? My tu teraz akurat riesime vlnenie. Nemas s tym problem?

Sandritta

bittersweet,

Zhorsit by sa to nemalo. Ja co som citala ceske diskusie tak skor baby pisali ze im to zmizlo potom, niektorym pomohlo spanie na bruchu. Tu kozu a tkanivo mame este stuhnute a aj to moze tlacit na ten implos a ten tam nie je taky uvolneny. Zavisi to aj od toho kolko mas podkozneho tuku, u uplne chudych bab to je horsie, aj ked tu su vynimky a nemusia to mat vobec takze tazko povedat. Inak u anatomom je vlnenie vo vseobecnosti mensie lebo ten implos je tuhsi a neprelieva sa...
Moc sa nepozoruj a neries to este. Prsia sa tvaruju do pol roka, az potom mozme hodnotit konecny vysledok.

Ja inak vsetko ok, furt sa mazem tou biodermou uz aj cela ;)))
Vcera som si akurat kupila 3 podprdy z new yorkeru, tak som sa tesila ze mam prsia!!! Je to super pocit!!!
Inak prsia su este tuhe aj ked sa hybu... No vsimla som si, ze ked dlhsie nemam podprdu tak su take maksie, sa tak pekne uvolnia.
A jazvy ako? Staras sa o ne nejako? Niektore baby ze prsia masiruju, toto by ma tiez zaujimalo ze aky to ma vplyv....

rita149

Sandritta

Ďakujem za odpoved, ja mam tiež taký názor ako ty, nepáčia sa mi prsia co robi. Len je to už dávno co som sa o takéto niečo zaujimala, preto som chcela vedieť názor pripadne prsia co robila.
Jedna kamoska k nej ma ísť...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk