Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nanka

Menndy,

tusim ty si pisala par stran dozadu, ze si skusis vymenit termin za skorsi, lebo ti nevyhovuje...ako si dopadla? Ja tiez potrebujem, dnes som tam volala, a teda nic moc...taky mam pocit, ze aj by mali termin, ale nechcu dat, akoby ich setrili pre nejake specialne pripady :( skoda

gabbyy

baby nejde niektora z vas k mladekovi vo februari a chcela by si vymenit termin na marcovy? 13.3, potrebovala by som ist vo februari kedze som v zahranici a uz mam zakupene letenky. dik a nebola niektora z vas u kovaca please??? ten ma termin volny aj na februar bola u neho niektora z vas?

ewel007

Matilda

Ach moja nebavi ma toto obdobie vsade chripka virusi :-( bola som dnes v lekarni uz asi piate kvapky a spreje do nosa som vymenila,potrebovala by som dat este nieco na hrdlo,uzivam mega davky Cecka, tak snad to bu uz ok,ale este musim aj s malym k dr,neviem fakt ci sa mi to podari toho 18.2
A ty sa ako mas,co cici? :-)

rita149

Sandrine7

to si ešte maličko po opke, ja som pooperacnu 8 tyzdnov aj viac nosila a na spanie ju mam dodnes :-)
neboj podprsky sedia super ale chce to trošku času :-)

ewel007

Matilda

Tak fajn ze si pisla svoju skusenost,tiez ich mavam take studene :-)) ale som rada ze ich mam a ze su moje :-) jasne,vsetko to chce cas..

Sandrine7

rita149

ja som si aj myslela, že na tie psia velmi nebude sediet, preto som sa pýtala ked som ti ju tam videla. aby som si ju potom neobjednala
zbytocne :)
hmm no ja mam este len 10.den od opky, takže o podprsenkach možem zatial len sniiivat :)) ešte mam opuch na jednej strane a tak, takže si len kratim cas pozeraním na nete.

matilda1

baby

citam ze mate necitlive prsicka neviem ktora ste kolko po opke a tak...ale ja som uz rok a pol a takisto som dlho dlho ciciky necitila a mala som ich dokonca aj casto take studene ale asi po roku teda u mna mozem povedat ze sa stav dal do takeho normalu bola som na kontrole sone a vsetko mam v poriadku pomagali mi ich aj double push-up pekne sa daju napratat do nej a nebolia ma prsia aj cely den ju mam takze vsetko chce len cas baby nebojky.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk