Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandrine7

angie77

prave som kvoli tvojmu prispevku dostala strasný zachvat smiechu a s ním aj hrozne krce prsných svalov (som 10.den po opke :-)), pri tej vete: "s účesom ktorý zbúchala tvoja polovička..." presne vcera sme mali tuto situaciu...som sa prvý krat vybrala von a presne to bolo cele ako si to popisala a moj drahý sa chudak tak natrapil kým sa mu podarilo mi vycesat cop, že ma to teraz strasne rozosmialo.
ale popisala si do uplne presne :-)

angie77

nikpik

prvé dva dni som len ležala, lebo ked som si predstavila čo budem musiet prežiť pri zodvihnutí z postele tak som radšej vstávala len v nutnom prípade :) ale to je v pohode, pretože ležiaca poloha prvé 2 dni je pre nové prsíčka to najlepšie. Stiahnuť si nohavičky na záchoda anásledne vytiahnuť bola v prvé dni tiež dosť veľká švanda, nakrútiť si to na video tak sa mám teraz na čom smiať :) ...po troch dňoch si povieš, nooo stačilo idem to rozchodiť, no a v tedy začína fáza ,,mimozemšťan " :D snažíš sa pohybovať v kruhu domácnosti, lebo zhrbená postava na prechádzke vonku nie je bohviečo :) a tak TI prejdú dalšie tri dni :) fúú a to sme už skoro týždeň po opke, ako rýchlo to letí, však? začínaš sa v polozhrbenej polohe obzerať v zrkadle a rozmýšlaš, čo si ideš obliecť na krátku prechádzku po vonku, aby si zakryla všetky momentálne nedostatky a nemusela si pri tom zdvíhať ruky..tým štastnejším sa tento krok podarí o pár dní skôr :)Konečne sa naobliekaná s chôdzou ako mimozemšťan a s účesom ktorý zbúchala tvoja polovička, prechádzaš po vonku a modlíš sa, aby si nestretla nikoho známeho :)

Keď prežiješ tento prvý týždeň ver že bude už len lepšie:)

Treba si prvé 3-4 týždne dávat hlavne pozor aby si v žiadnom prípade nezdvihla ruky nad úroveň ramien alebo nerobila nejaké trhané pohyby, ťahy dozadu...inak sa dá všetko pomaly a postupne.

gabbyy

ewel, cim skor, kedze mi treba vybavit novu dovolenku a kupit nove letenky v pripade ak vezmem toho 13.3, nie som totiz na sr, zijem v zahranici

Susy1982

nikpik
,ja som 12 PO.A prvy tyzden to bolo pre mna horsie psychicky ako fyzicky,bola som len doma,lezala alebo v polosede manzelik sa staral varil...ja som telku pozerala cely cas,proste nezvyk byt len doma a cakat,teraz uz varim viac sa hybem vsetko je lepsie...samozrejme nic tazke nedviham,ale pokroky citim kazdy den.Vsetko chce nejake tu trpeylivost

angie77

bimbi

:) to bude tým vekom :)ďakujem :)

...inak pozerala som si Tvoje fotečky, veď nie prvý krát a stále rozmýšlam nad Tebou, ja tam nevidím nič také čo by potrebovalo zmenu, to ťa tie dvorce až tak veľmi trápia? veď máš krásne prsíčka a naozaj nech sa pozerám na Tvoje fotky z prava, z ľava ja neviem čo sa Ti na nich nepáči? Krásne ženské prsia vidím zo vštekých strán...

olivka21

Babky ceckane,
mozem si dat pred opkou zuvacku? Lebo ked nemozem fajcit,aspon zut musim,na ukludnenie....hm? Mali ste niektora?

nikpik

baby co ste teraz cerstvo po OP, prosim vas, popiste trosku, co robite ten prvy tyzden, dva. aj QUEEN sa to uz pytala a stale nikto nereaguje... mna to viez velmi zaujima, ako velmi budem po operacii "odrovnana". dakujem

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk