Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Ewel
jasne ze je sanca,ma som s tiez nevzdala a nevzdam. Najlepsie urobis,ak pojdes na krv,ta ikaze vsetko. Mn tiez bollo hrdlo a mala som nadchu nakoniec to bolo len pechladnutie,lebo krv som mala v poriadku obvodaa mu kukla do hrdla pivedala,ze to mozem mat len z bubliniek alebo studenej vody. Takze som volala na kliniku doki povedal,ze ma zoperuje. Snad vydrzim do soboty ok. Tebe je co mojka? A uzivat mozes coldrex night,to si kup na noctaky sirup zeleny,ten mi pomohol za dva dni a hektolutre zazvoru s citronom.

gabbyy

ewel a co ti povedali? nechces si to fakt posunut? :-) ono je to najhorsie, ze clovek nikdy nevie ci neochorie, na mna tiez nieco lezie :-( ale ked sa to odlozi mne tak mozem cakat dalsi polrok kym sa znova dostanem na sr

ewel007

Mozno blba otazka,ale baby kedy je pritomny virus v tele? Ked ma pobolieva hrdlo a trochu mam nadchu? Volala som aj na kliniku,takze pred opkou sa nesmu 2-4 tt atb,aleak je v tele virus a nebudem brat atb moze sa mi to vliect ovela dlhsie..acylpirin mozem? Pytala som sa ake lieky sa nemozu brat pred opkou a aky cas? Viem ze sa to vsetko ukaze vo vysledkoch,len som uz s toho zufala a bola som na ten termin nastavena,tak snad este je sanca :-) dakujem za odpovede :-)

toryka

bimbi

ja si tiez myslim ze mas prsia uplne v poriadku, aj ked chapem ze ich chces mat dokonale:) aj moje by boli omnoho krajsie kebyze mam vyssie bradavky:/ ale myslim si, ked ta trapi takato malickost, tak ta budu aj tie jazvicky trapit. aky ma doktor na to nazor?

amuletka

female - ďakujem pekne za odpoveď :-) tiež som nad tým tak uvažovala, že v štátnej to je tak..len som chcela vedieť aj viac názorov :)
a presne na tú kliniku som pozerala včera, mám to do NR cca 30km, takže super, lebo do BA to mám 110km. A keď si predstavím že potom budem musieť chodiť na kontroly a pod..Ty si bola v tej klinike? A koľko ťa to zhruba vyšlo všetko? A teda ak môžem...aké máš implantáty ty? lebo už som pozrela tie okruhle, anatomicke..boze je toho tolko..viem, ze najlepsie mi poradi lekar, no chcem vediet o tom co najviac..a este..mozno blba otazka..ale chudli ste pred tym? lebo ja som sa do toho pustila, uz som dala dolu 12kg a chystam sa este dost dat....

female

amuletka

statna nemocnica je obycajne lacnejsia, no na sukromnej klinike je vasci komfort a aj lepsia starostlivost. comu das prednost? :-)
dobry odbornik? jedna neda dopustit na toho, druha na onoho, pacientka si musi s dokim sadnut, to spoznas na konzultacii. ja osobne nedam dopustit na avelane v nitre