Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

rita149

mamita

zober si niečo pohodlne, ja som isla v teplakoch a bunde za zips.sestricka mi natiahla teplaky budnicku za minutku som bola oblecena, ja som isla dokonca bez ponosiek domov a to bol december :-) ale mala som Uggy tie su teplučke, nechcela som z ponožkami zatažovat sestričku povedala som jej ze nemusim mat ponožky :-)

rita149

smejo251

jasne ze mame.
Ja mam napriklad značku Nagor,tak mam kartičku Ngor Enhance- velkostou aj materialom ako bankomatova karta, je tam moje meno, priezvisko, datum operacie, velkost a typ implantatov.Nosim ju stale zo sebou v peňaženke.

nanka

iwon,

gratulujem, to rada pocujem, ked tu niekto povie, ze to nie su take hrozne bolesti :) tak sa skoro zotav. davala si si okruhle ci anat.?

smejo251

Baby chcem sa opytat mate aj nejaky papier o tom ze mate spravene prsicka myslim napriklad pri nehode alebo tak.

v girl

lilabmw
hehe aj ja si myslim :)) len teraz nemozem riesit reopku uz od decembra sa mi tha angina a neviem sa jej zbavit..stale mam biele skvrny na hrdle a uz mam 4 rozne antibiotika za sebou.tak idem na krv a uvidime ci mi nevyberu mandle :( tak neriesim momentalne reopku,ked tlacim lieky len.ano u Mladeka som bola,ale u mna zlava nebude kedze ja som prve prsia mala od neho zadarmo..vyhrala som ich v jeho sutazi :)) a nove chcem urcite len od neho zase...a ja by som chcela nad 600ml.ale vzdy mi hovori,ze len vymyslam :D

angie77

mamita

no veru na spodok je lepšie niečo volnejšie, ja som mala rifle, nie celkom natesno ale sama som ich nezvládla obliecť, sa sestrička zapotila kým mi ich natiahla :D ešte vravela že keby mi musela obliekat rifle aké nosí ona obtiahnuté tak ma radšej pošle holú domov :D

mamita

Iwon

Dík. Idem do blavy len mám tam byt tri dni kým mi nevyberu dreny ták nemám predstavu čo si zbaliť. Ták si na odchod domov vezmem domáce oblečenie to je take voľnejšie lebo rifle mám vsetky dosť na telo

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk