Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Rozalka

Lucia3110
tak už teraz viem že mi budú malé :-(( uvidím prišlo mi avízo že o dva ti to mám na pošte... ale písali na obvod 99, tak ja mám 94cm, neviem potom asi to majú pomýlené... nevadí podarujem kamoškám, čo už !!!

Mery NR

bimbi
moja, neviem čo ti poradiť.. jazvy okolo bradaviek hoci ako pekne ti ich zašijú ti určite budú vidieť :-( . podľa mňa tie dvorce nemáš vôbec špatné, ale to je len môj názor a hlavne ty musíš byť sama so sebou spokojná!! a keď nepôjdeš ťa to bude hnevať, na chvíľu ťa to možno prejde, zmieriš sa s nimi, potom ťa to zase začne hnevať a skôr či neskôr sa aj tak dáš na modeláciu. nemám pravdu? také sme všetky, samy nevieme čo chceme ale nebudeme mať pokoj kým to nedosiahneme :-) ale do väčších by som určite nešla ani ja na tvojom mieste, tak už skôr tá modelácia.

Zuleko

Queen
Dakujem, mam 1,72 a 53 kg;) U mna pri druhej op nastala komplikacia praskla mi cievka, takze nanovo ma museli otvarat, vycistit a zasit. Bolesti po op som mala slabe, dalo sa to uplne vydrzat;)

Lucia3110

skoricka
dakujem :)

rozalka
ja mam na stitku M ale ked ich mam normalne tak ledva mi zakryju bradavky a ked ich vytiahnem trosku vyssie tak uz mi jazvy cele vidno

iwon

Ja si ich citim jedno cele a druhe asi 3cm nie ale je mi to prijemne ked si ich hladkam :) dokonca sa mi postavili bradavky...

Lucia3110

rozalka
dakujem :) tvoje su tiez svetove...a angie to iste..vidno ze od jedneho dr. :)) a aku velkost si si objednavala tych plaviek?