Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Baby cervenovky, bratislavcanky
Co ste boli vo zvolene...mozno odveci otazka,no pre mna podstatna...kolko trva cesta z BA do ZV autom? Mam byt na osmu tam,tak kedy mam rano vyrazit a je to tam lahko najditelne ? Dikyyyy

olivka21

Queen
pozerala som tvoje foto a mozno si to uz aj spominaa,ty mas kolko rokov implantaty a kedy teraz ides na nove? A aku velkost teraz mas a ake budes mat?

toryka

nikuska124

ja nosim teraz 75C, ale co som si kupovala naposledy push upku potrebovala som 75D, ale je dost vystuzena tak asi preto. podla mna ich nemas od seba az tak daleko a v podprsenke ich mas uplne super, ani ja ich nedam viac k seba ako mas ty. mne sa jazvy nehoja az tak zle a tiez ich mam tmave, asi je to normalne, len som necakala ze budu po 3 mesiacoch take vyrazne. bojim sa ze do leta az tak nevyblednu aby ich nebolo vidno :/

Lucia3110

mamita
ja som fajcila poslednu cigu asi 1,5hodiny pred opkou, no proste nervy jak hovado, nezvladla som to..nevravim ze je to spravne riesenie, no nastastie sa (klop,klop) nic nestalo..potom som uz nefajcila ale len preto, ze ma nepustili :D

Susy1982

Ahojte aj ja som po presne 8dni,vsetko ok. ,bolesti nie su,jedine co mi fakt vadi je ta fixacna podpyra,tlaci ma ,tazko sa mi dycha,bola som von a take neurcite pocity v prsiach akoby sa hybali,a mohli spadnut...prejde to,mali ste nieco podobne aj vy alebo ste ich po tyzdni uz citili ako svoje bez tych zvlastnych pocitov_?

matilda1

ewel

no lebo ze ked vyberie ten ,,stary,,implantat tak musi vycistit to puzdro co sa okolo toho vytvori a vlozi novy a skusa tie sizery a tak a ze sa to proste zase namaha to tkanivo a zase si to telo musi zvyknut na vacsi implantat a tak ved si asi vypocujes ked este pojdes:)

ewel007

lilka

držím palce a teším sa na info čo napíšeš po konzultacii :)
inak ak sa mi reopka neuskutoční do marca tak pojdem tiež asi až september, neviem fakt aj ohladne prace a tak, ale nechcem sa v tom skafači :D potiť ako v auguste :))
ale zasa bolo to príjemne potenie, lebo som mala konečne plný hrudník :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk