Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Toryka
Chcela by som sa ta spytat.. Ked ti robil Cerven dvorce, tie jazvicky boli po roku ake, velmi viditelne? A teraz ti vkladal implose opat cez dvorce? A vratila sa ti citlivost bradaviek? Lebo ja som mala stratu citlivosti asi na 4mes. aj pri vkladani zospodu..
Preto sa vypytujem, lebo idem na modelaciu dvorcov.. Dakujem za odpoved :)

bimbi

Olivka
Ked cestujes az rano, daj si urcite rezervu, min. pol hodku, aspon o 6h vyraz, moze byt havarka, hocico a nestihnes.. Ja by som to neriskovala, ja som z Ba, isla som do BB a spala som noc predtym v BB, blizko Novamedu v penzione, rano som 10min pred nastupom na kliniku vyrazila :)

olivka21

Queen
No ale vymena je potrebna,schvalujem ;)
inak ty si musela aj straaaasne schudnut,pretoze to je vdiet,ze tam nemas ziadny tuk,len implanat.

ewel007

Gaby

Snazim sa liecit lebo mam s kamoskou v jeden den opku,
a chcela by som to stihnut aj kvoli tomu,ze chcem ist v aprili do prace,tak neviem fakt..tak si sa rozhodla pre Avelane dr Mladek? :-) no hej uz v decembri vravel ze ma plno ze obj. na marec,tak co vsetky chceme byt prsatice :D

Lucia3110

mamita
ja ti verim :) ja som este asi do polnoci vyfajcievala na balkone a rano hned to iste :D strasne nervy som mala..a ked som sa prebrala, zase som myslela len na to ako mi pride navsteva a pojdeme von na cigu :D no nepustili ma...fuj, strasny zlozvyk a niekedy sa zan strasne hanbim..

iwon

Ahojte baby....

Takze ja som necele dva dni po opke a nemam bolesti len taky tlak v prsiach...ta prva noc bola kadejaka bolestiva,strasne ma bolel pravy prsnik ale teraz uz ok...

mamita

Lucia3110
no ja si tiež neviem predstaviť že si po ceste z mt do ba v deň opky nezapalim veď ja už som teraz nervózna :o))

gabbyy

Ewel Myslela som u mladeka :-) kovac by mal Aj skor preto sa pytam ci tam niekto nebol Bol sympaticky ale vsetky tu chvalite mladeka ;-)

gabbyy

Baby bola z vas niektora operovana dr kovacom v avelane? Ewel ty ides na tu opku ? Ja som tam volala pres tyzdnom a mali volny iba marec ale Mozno by Sme si mohli vymenit terminy ? Viem ze Koncom feb ma Dovcu. Inak Ak ma niektora zaujem o termin opky u cervena na jun dajte mi vediet ja som sa rozhodla pre avelane

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk