Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

v girl

zoe23
ano ja som chcela gulate..ale sam vravel,ze gulate mi da lebo som nemala ovysnute prsia ani nic..mne sa pacia prsia ked su na vyzor,ze umele :) ale samozrejme aj anatomy su krasne..tak ale kazda zena ma iny nazor :)

v girl

zoe23
my sme boli dohodnuty na vysokom profile od 350-400ml ..ale pocas operacie pomocou sizera zistil,ze tieto budu naj..takze som sa zobudila s 390ml a stredny prof. mne vybral Nagor sam dokino..ze koli postave,ze vraj ich pouzivaju hlavne pri stihlich zenach takze neviem :)) ja som nechala vsetko na nom.predsa som bola uplne plocha a doverovala som mu.a my hned na konzultacke sme prebrali to,ze mi nemoze vlozit velke implose ake by som chcela lebo som na to nemala zaklad.

angie77

zoe23

ja som hned vedela že nechcem gulaté, ja už mám skoro 36 rokov a nechcela som vyslovene silikonový look a druhú opku už tiež nechcem podstúpit, musia mi vydržat čo najdlhšie :)) a tak som sa s dokim dohodla že preto sú najlepšie anatomy, lebo ked poklesne anatom je to prirodzenejšie ako ked poklesne gulatý impantát :) ja už kojit ani rodit nebudem takže mám väčšiu pravdepodobnost že sa mi nezmenia časom tak rapídne aby bola potrebná výmena, pretože teraz už majú silikony doživotnú záruku, musia sa len menit vtedy,ked moc klesnú časom, alebo kojením, alebo jojo efektom váhy...atd
takže ja dúfam že mi vydržia čo nadlhšie

zoe23

v girl

Ty mas stredny profil? ja som myslela ze HP je vysoky... lebo to mas na fotke na tele nakreslene. Co je potom HP?

A ty si chcela gulate? alebo to ti vybral mladek? Lebo ja chcem tiez gulate ale pacia sa mi aj anatomy angie77

Prosim ta a na zaklade čoho si si vybrala značku implošu?

zoe23

angie77

No ja chcem presne taky pekne plynuly prechod ako mas ty. Proste nechcem tam mat taky odskok hore, preto sa bojim vysokeho profilu (kedze tam nič teraz nemam), takze asi si dam stredny :D

Po tom, ako som si pozrela tvoje fotky a fotky v girl sa uz neviem rozhodnut ani ci anatomy alebo gulate :D chcela som gulate ale tvoje anatomy sa mi moc lubia. Ach jaj :D

menndy

no ja mam termin az prvy junovi tyzden lenze akurat nam zmenili termin stanic.. a vyslo mi to presne v case ked mam ist na opku..:( tak skusim zavolat uvidim co mi povedia... a tebe uz dali novy termin?

olivka21

Menndy

Riesila som toto iste tento tyzden. Zavolaj zajtra sestricke a ona ti vymeni s niekym termin. Neni problem. A co si aj ty chora? Kedy mas termin?

menndy

baby prosim vas, neviete ako to funguje u cervena ked nemozete ist na dohodnuty termin? treba mu cim skor zavolat a skusi vas dat niekde skor alebo jak?