Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

Lucik

ci pana, to je az neuveritelne ako sa menia prsia :)) krasne ich mas...a podprdy tiez, skadial? super v nich vyzeras...

nikpik

baby, nepustate niektora termin konzultacie u Dr.Cervena? ja mam konzultaciu az koncom augusta a chcela by som ist skor :)

smejo251

Ahojte,chcem sa opytat pred operaciou musite mat mesiac vynechanu antikoncepciu, 3 tt bez atb,2tt bez cigariet.A pisali ste tu ze v tych 3tt ani teraflu nemozem pit?A ako je to s menstruaciou?Lebo ja premyslam zeakurat po operacii by som po par dnoch mala dostat to ma nebude viac boliest potom?Ako ste to prezili?

toryka

bimbi

ahoj, jazvy boli take,ake mam na fotke v albume. ja osobne som z nich dost nestastna, lebo sa mi poroztahovali a su dost vidiet. za cca pol roka sa chystam na ich vyrezanie a znovu zasitie, ale urobi mi to Koperniech, Cerven povedal ze velmi pekne sije, tak uvidime. implantany mi boli vkladane cez pazuchy bohuzial:( ja som s citlivostou nemala vobec problem, asi do mesiaca bolo vsetko v poriadku. inak jazvy sa hoja dost rychlo okolo dvorcov, po pol roku uz boli pekne biele. ked chces mozem ti poslat foto kde ich je lepsie vidiet a rozhodnes sa, mozno sa ti nebudu zdat take hrozne ako mne, lebo dr povedal ze ich mam pekne, ale ja som trosku perfekcionistka:)

mamita

Queen
ja nejdem do avelane ale do šnopu k trskovi. Ostávam tam až do výberu drenov tak preto tak dlho.
Lucia
ďakujem už nech ich mám a nech je leto ;o)))