Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jahodka1584

Queen

Ja mám termín 20.2, Ja idem do Estheticu k pani doktorke Simonovej. Žijem v zahraničí a nemám priestor chodiť po konzultáciách :D. Pre mňa bolo dôležité dostať rýchlo termín a tu mi vyšli v ústrety. Ja som bola len na jednej konzultácii u nej a teraz sme sa dohodli na termíne a hotovo :D...

olivka21

Ewelka
a tebe co je presne mojka? Aj beries atb? Inak to je strasne kolko chorob je teraz a najhorsie,ze deticky su nachylnejsie a potom samozrejme schytaju od deti virusy aj maminy!

ewel007

olivka

super moja tak držím palce, aby si to mala uspešne za sebou na ten terminik, nech je s teba nova prstaica na fore :)

olivka21

Ewelka
zatial mam termin povodny,antibiotika som brala,ale zbytocne,lebo som nebola vobec chora ziadny virus,nic tak doki povedal,ze ok. Tak uvidim,ci mi to tak aj ostane

ewel007

lilkabmw

ano moja, prave som to tu písala babam, tak som zvedava ako to bude všetko..
inak chcela som sa spýtať teba doki neodhovaral od reopky? :)

smejo251

olivka
ja to nosim cely den a zatial pohodicka chrbat citim ale nejak extra neboli tak dufam ze ani nebudeee :-)
a som rada ze nie len mna to napadlo:-) doma sa yo mna rehotali ako koneee

ewel007

matilda

dakujem moja, keby to už bolo ten den lebo už mi s toho šibka a ked sa mi to preloží tak neviem či sa mi bude chcieť znovu čakať :)) možno keby bolneaký blizky termin :)
davaj si na seba pozor a držím moc palce :)

ewel007

olivka

tak moja maš nový termínik opky? :ň aj si brala tie Atb? mna trapi stale nadcha a viem že na opku s ňou nemôžem, všade okolo chorí ludia, tak neviem neviem :/

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk