Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucia3110

mamita
ja ti verim :) ja som este asi do polnoci vyfajcievala na balkone a rano hned to iste :D strasne nervy som mala..a ked som sa prebrala, zase som myslela len na to ako mi pride navsteva a pojdeme von na cigu :D no nepustili ma...fuj, strasny zlozvyk a niekedy sa zan strasne hanbim..

iwon

Ahojte baby....

Takze ja som necele dva dni po opke a nemam bolesti len taky tlak v prsiach...ta prva noc bola kadejaka bolestiva,strasne ma bolel pravy prsnik ale teraz uz ok...

mamita

Lucia3110
no ja si tiež neviem predstaviť že si po ceste z mt do ba v deň opky nezapalim veď ja už som teraz nervózna :o))

gabbyy

Ewel Myslela som u mladeka :-) kovac by mal Aj skor preto sa pytam ci tam niekto nebol Bol sympaticky ale vsetky tu chvalite mladeka ;-)

gabbyy

Baby bola z vas niektora operovana dr kovacom v avelane? Ewel ty ides na tu opku ? Ja som tam volala pres tyzdnom a mali volny iba marec ale Mozno by Sme si mohli vymenit terminy ? Viem ze Koncom feb ma Dovcu. Inak Ak ma niektora zaujem o termin opky u cervena na jun dajte mi vediet ja som sa rozhodla pre avelane

queen

olivka21
mám ich tam už 7 rokov, velkost je xixi 235ml, teraz mi Ježovitova navrhla 460 okruhle. Ešte idem na 1-2 konzultácie a podla toho sa rozhodnem. Tieto čo mám prežili 2 tehotenstvá a 2 roky dojčenia.

rita149

olivka

kedy mas opku?
no z Nitry trva cesta 45minut aj menej po dialnici to je rychlo. Takze z BA nejaku hodinu a pol do ZV.Myslim ze okolo 6:30 by ti malo stacit.Ja chodim do BB a tam som tak za hodinku a Zvolen je blisie.

olivka21

Baby cervenovky, bratislavcanky
Co ste boli vo zvolene...mozno odveci otazka,no pre mna podstatna...kolko trva cesta z BA do ZV autom? Mam byt na osmu tam,tak kedy mam rano vyrazit a je to tam lahko najditelne ? Dikyyyy

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk