Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

matilda

dakujem moja, keby to už bolo ten den lebo už mi s toho šibka a ked sa mi to preloží tak neviem či sa mi bude chcieť znovu čakať :)) možno keby bolneaký blizky termin :)
davaj si na seba pozor a držím moc palce :)

ewel007

olivka

tak moja maš nový termínik opky? :ň aj si brala tie Atb? mna trapi stale nadcha a viem že na opku s ňou nemôžem, všade okolo chorí ludia, tak neviem neviem :/

nikuska124

toryka

uz som si nejake nakupila, ale cisla pouzivam rozne zalezi od podprsenky ale tak 75D, a ty mas ake cislo? mam aj uplne obycajne iba kosticove, ale mne prsia ani v nej nestoja tak pri sebe :( potrebujem riadne vystuzenu, ale to bude asi tym,ze ja ich mam prirodzene dost od seba....A jazvy, tie mam dost tmave :( ale to som vedela uz na zaciatku, lebo mne sa vsetky rezy tazko hojili ...ale to chce cas...hadam uz v lete budeme kocky bez jaziev :)

smejo251

baby pocurate sa co som si vymyslela...
dala som si 400g soli do sacka a dala do podprsenky aby som si vyskusala ake tazke budu moje nove prsicka ci ma bude boliet chrbat :-DDDD
dufam ze sa schuti zasmejete a sprijemni vam to piatoceeek:-DD

lilabmw

v girl

vies co ti poviem ze ja to mam tiez tak na etapy raz chcem uplne moc potom si poviem sak ich mam pekne naco vymyslam niesu take male ale potom ma to zase chyti ale podla mna ked uz nad tym len uvazujem tak by sme si ich mali dat spravit lebo ten pocit z nas nevyprcha a zase ta to aj tak chyti ked nie teraz o rok :-) to sme my zeny stale nie sme s nicim spokojne.Ake si rozmyslala?Aj ti nejake odporucil uz?Ja som sa len tak okrajovo bavila davnejsie o reopke a on ze v klude 500 aj viac .NO tak tak planujem aprili konzultacku a uvidim ale v decembri by som chcela opku musim zacat setrit uz pomaly :-) a inak nepytala si sa na zlavu Mladeka ?ten ta tusim operoval

olivka21

Angie wau!
sklanam sa ped tvojou pevnou volou... ja to mam o to lahsie,ze som len prilezitostny fajciar,ale k tej kqvicke mi to nejak patri... no uvidim zatial som od pondelka vydrzala nefajcit,tak uz to potiahnem snad.... ;)

angie77

..a vôbec mi to už nechýba, pred tým som vela krát sa snažila prestat , ale vždy som si vravela že to nejde ked niekde pojdem a nebudem si môct zapálit, alebo ku kávičke :)čiže bolo jasné že na to nie som pripravená:)

...teraz som asi bola už pripravená, pretože sa teším z toho ked niekde idem, že si nemusím zapálit a dokonca ked vidím ženu ako fajčí je mi to nepekné, neviem ako som tak ja mohla chodit..no hanba :)))a smrdia mi ludia čo fajčia :)

angie77

olivka21

ja som fajčila vela vela rokov, takže pre mna to bolo tažké, ale týždeň pred opkou som prestala a nefajčím doteraz, som skoro dva a pol mesiaca po :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk