Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

..a vôbec mi to už nechýba, pred tým som vela krát sa snažila prestat , ale vždy som si vravela že to nejde ked niekde pojdem a nebudem si môct zapálit, alebo ku kávičke :)čiže bolo jasné že na to nie som pripravená:)

...teraz som asi bola už pripravená, pretože sa teším z toho ked niekde idem, že si nemusím zapálit a dokonca ked vidím ženu ako fajčí je mi to nepekné, neviem ako som tak ja mohla chodit..no hanba :)))a smrdia mi ludia čo fajčia :)

angie77

olivka21

ja som fajčila vela vela rokov, takže pre mna to bolo tažké, ale týždeň pred opkou som prestala a nefajčím doteraz, som skoro dva a pol mesiaca po :)

campa

Tara

Dakujem, ta fotka pred opkou bola odfotena dost z bliska tak vyzeraju vacsie ale nosila som predtym 75B vystuzene.Uvidim teraz do coho sa budu zmestit...

campa

Sandrine7

Podprsenku mi prisne pan Doki povedal ze v ziadnom pripade sa nesmie rozopinat ani pas ktory mam.
S tym presakovanim krvi urcite zavolaj na kliniku a nech ti poradia.Ja som dreni nemala tak neviem.

Sandrine7

angie77

asi mas pravdu, keby som tam nenazerala a tolko si to nesledovala, tak by som asi neprisla ani na to že v miestach kde som mala dreny mi teraz presakuje krv a nebola by som vystresovana :-)

angie77

Sandrine7

ja radím popdrsenku stále nerozopínat a nenazerat, prvé dva týždne je velmi dôležité aby bol na ne vyvíjaný neustály tlak,každé jedno rozopnutie len dáva miesto pre rozvoj opuchu ...baby nemyslite na to a vydržte to do vyberania stehov

TARA_

Campa
Dakujeme, veru uz to mame aspon za sebou, este keby ten cas plynul rychlejsie, nech sme uz aspon mesiac po :) Ty ich mas tiez krasne, mala si aj super zaklad. Tiez dufam, ze pride den, kedy bolest odide :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk