Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jahodka1584

Včera som poslala svoje prvé fotky do galérie. Čo teraz?
Inak ja som so svojimi nebola až taká nespokojná, až pokým som neuvidela tie fotky :D, a to ma utvrdilo v tom, že tú operáciu ozaj chcem...

lilabmw

matilda

super tak sa tesim s tebou a neboj sa moja vsetko dobre dopadne a budes spokojna konecne ze mas uz take ake si si od zaciatku predstavovala.Ja som sa na opku vobec nebala skor tesila ale potom tie bolesti po som si hlavu buchala ale potom zase prisla radost takze chod si pekne pre nove ciciky a potom ta budeme ocumovat :-)

ewelkka
tak to je mi moc luto ze si chora a volala si s dokim?Nema uz cas ta niekam supnut na februar alebo zaciatok marec.Ja som bola minuly rok v marci operovana a dalo sa to akoze ja si myslim ze este v marci kebyze budes je to ok lebo aj dlho pooperacnu hnusnu nosit sa clovek poti v tom a bolo mi to pod trickami vidno v maji ked uz bolo teplo.Ale to sa este da pokial nejdes maj jun jul tak je cas :-)Skus mu zavolat za termin a povedz mu co je vo veci ze potrebujes ist do prace v marci.Inak ja si zacinam od aprila setrit chcem ist aj v aprili na konzultacku zajednat termin a objednat si uz opku na december.

vgirl

ty ako kedy mas termin opky resp.konzultacky?

Lucia3110

MeryNR
dakujem, ved tvoje su tiez dokonale, obzerala som uz davno :) ja tam jamky nemam, len taky pas ako keby..no proste vidno kde co konci...ale ja som si zas s tym nejak hlavu nikdy nelamala kedze to vidno len pri napnutych svaloch..hej, hej tiez ma operoval MUDr. Očenáš ..som velmi spokojna :)

toryka

nikuska124

uz v nej nemusime spavat, ale ja si ju este pre istotu na noc davam. uz si si nakupila nejake podprsenky?? ake cislo potrebujes?? mne je najpohodlnejsia nevystuzena s kosticami a da mi pekne prsia k sebe, skus aj taku vyskusat. jazvicky sa ti ako hoja? ja ich mam dost tmave, dufam ze do leta vyblednu :/

TARA_

Lucia83
Ahoj moja, hej tak uz mam konecne po. Celkom sa da. Manzel sa stara o maleho, tak som doma. Povedal, ze max. 400 mi islo, mal nachystane aj vacsie. Moja, som rada, ze som sa aspon na chvilu odhodlala rozopnut a nieco odfotila :) Samozrejme, mam tam este nejaky opuch, som len 2. den po.

Mery NR

Lucia3110
waaaw, tvoje prská sú už aké dokonalé :-) lenže mne sa tam dole robia aj ako keby také jamky keď si napnem svaly :-(( baby jagy, nakazili ste ma :-) som ako mesiac po opke, zas si ich každú chvíľu chodím pozerať do zrkadla od vtedy :-) pozerám, že ťa tiež robil Očenáš.
Včera som sa zo strachu chcela objednať na ročnú kontrolu do Avelane a zostala som riadne zaskočená keď mi povedali, že tam už nerobí a na kontrolu mám ísť za ním až do BB, čo u mňa od detí vôbec nepripadá do úvahy.

Lucia83

Tara
Ahoj zlatino, tak uz mas po ! Gratulujem aj vsetkym novym prsaticam!!!!
Ake mas pocity? Bolesti su v pohode? Tak som pozerala galerku a zboku su supeeer, mola si ich aj z predu cvaknut co nas napinas ;-) a pozeram ze dal 400 aj som si myslela lebo si velmi chuducka ze sa ti tam viac nezmesti.
Ako to prebiehalo? Maleho mas u vasich?

Lucia3110

MeryNR
ahoj, ja to mam tiez take oddelene, vidim vlastne kde konci zlaza a kde konci implantat...ale inak to nevidno len ked napnem svaly

ewel007

Lilkabmw

Ja nic moja,zatial mam stale nadchu,ako tak po chorobe,stale ma trapi nosova sliznica,takze neviem co bude s mojou reopkou,a viem ze ma toho doki vela,ak sa mi nebude dat teraz vo februari,tak neviem,lebo by som potrebovala po Velkej Noci do prace..
A ty co nove? :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk