Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

rita149

ja používam, kokosový olej, kvalitný majú aj v DM, čistý 100% bio musí byt, je silne antibakteriálny, čiže napíšem na čo všetko:

* vlasy, telo, tvár to je jasné
* úžasný je na hojenie jaziev
* proti lupinám
* na hemoroidy aj ako prevenciu :)
* zuby ničí bakterie ktoré spôsobujú zubný kaz,prirodzene bieli zuby( ja používam na zuby každý večer po umytí na palec a prstom aspon 2 min masírovat)
* na papanie obsahuje potrebné nenásytené aminokyseliny
* na jazvy natierať, masírovať rýchlejšie sa hoja,aj na zhrubnuté
* po holení zabráni tvorbe vyrážok
* pri bolesti hrdla,nechat stiecť do hrdla

a ešte omnoho viac hladaj na internete :)

Mery NR

baby, ktoré ste už dlhšie po opke
vyskúšajte jeden ťah. predpažiť ruky a pred prsiami celou silou stlačiť dlane, celou silou napnúť prsné svaly. vám sa ten spodok (časť medzi bradavkou a prsnou ryhou) ako tlačí sval na imploš nezdeformuje? lebo mne áno :-( doteraz som to neskúšala, len teraz a trošku ma to vydesilo..

Mery NR

tomasova, cicimici
koľko ste po opke? baby, určite to zmizne nebojte sa. ja som to mala hneď od začiatku, ťahala sa mi tam taká čiaročka medzi bradavkou a prsnou ryhou, to je ten skok kde nám končí prsná žľaza a začína imploš, ale to zmizne. neviem presne či po 4 alebo 6 mesiacoch.. ale po určitej dobe som sa prestala denno denno sledovať a neviem či to je tým, že sa na to už nezameriavam ale už to tam nevidím. a je to ako ste písali, nie je to nič hrozné, to si vidíte len vy a aj to len pri určitých pohyboch..

rita149

baby

par dni dozadu , neviem to najst presten ste tu pisalai o kokosovom oleji alebo masle? neviem prestne, na co je to dobre?Kto to používa?

tomasova

cicimici
vdaka uz som to nasla,ja som listovala od niekolko niekolko dni dozadu a ono to bolo len na zaciatku.dik

angie
ano mam ten dojem na lavom prsniku akoby dvojite prso ale teda mery pisala ze jej to zmyzlo tak som kludnejsia,ona to uz nema tak uvidim ci to zmyzne aj mne...ono to nieje velmi hrozne tak ale ja si to vidim.

Myshka001

cicimici

presne si to vystihla, nechcem byť "tá malá s velkými ceckami" :D ... nechcem aby to na prvý pohlad bilo do očí, chápeš.. :) .. tiež verím tomu že si zvyknem, len nech nevyzerám ako krpaňa s obrovskými prsiami.. aby ku mne pasovali.. toho sa bojím :D

matilda1

lilabmw

cauky...no ja mam termin naplanovany na 15.2 tak ak neochoriem tak pojdem asi nato hoci mam ohavny strach tentokrat:)

rita149

ivava

ja som to mala na spodku laveho prsnika taku malu gulicku asi ako polistirenova gulicka, Nebolelo to, len nahodou som to raz zistilila ze je tam, tak som bola na sone a doktorka povedala ze je to pravdepodobne nasledok operacie nevstrebana tekutina asi.Doktor Červeň sa povedal to iste.Po polroku som bola na kontorle aj na sone a už som to tam nemala,ani neviem kedy to zmizlo.Len niekedy ked ležim si to tam nahmatam ale to je mozne ze mam aj znacku na silikone, tam su tiez bude jedna alebo dve take bodky podla toho aku kto am znacku.Ja mam Nagor a tam ej sa i zda ze jedna, tak ej mozne ze to je asi aj ono čo citim.
Mala by si to ukazat doktorovi čo máš ty, je to tiez určite pooperacny stav bud tekutina alebo opuch on to uz uprestni.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk