Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Mery NR

Lucia3110
waaaw, tvoje prská sú už aké dokonalé :-) lenže mne sa tam dole robia aj ako keby také jamky keď si napnem svaly :-(( baby jagy, nakazili ste ma :-) som ako mesiac po opke, zas si ich každú chvíľu chodím pozerať do zrkadla od vtedy :-) pozerám, že ťa tiež robil Očenáš.
Včera som sa zo strachu chcela objednať na ročnú kontrolu do Avelane a zostala som riadne zaskočená keď mi povedali, že tam už nerobí a na kontrolu mám ísť za ním až do BB, čo u mňa od detí vôbec nepripadá do úvahy.

Lucia83

Tara
Ahoj zlatino, tak uz mas po ! Gratulujem aj vsetkym novym prsaticam!!!!
Ake mas pocity? Bolesti su v pohode? Tak som pozerala galerku a zboku su supeeer, mola si ich aj z predu cvaknut co nas napinas ;-) a pozeram ze dal 400 aj som si myslela lebo si velmi chuducka ze sa ti tam viac nezmesti.
Ako to prebiehalo? Maleho mas u vasich?

Lucia3110

MeryNR
ahoj, ja to mam tiez take oddelene, vidim vlastne kde konci zlaza a kde konci implantat...ale inak to nevidno len ked napnem svaly

ewel007

Lilkabmw

Ja nic moja,zatial mam stale nadchu,ako tak po chorobe,stale ma trapi nosova sliznica,takze neviem co bude s mojou reopkou,a viem ze ma toho doki vela,ak sa mi nebude dat teraz vo februari,tak neviem,lebo by som potrebovala po Velkej Noci do prace..
A ty co nove? :-)

strangeemily

Sandrine7

ved su paradne!!..som zvedava na dalsiu fotku:)

Myshka001

neboj nebudu velke ved si videla cicimici ake ma a ma ich paradne a aj keby boli tak co,ked sme sa na to uz dali tak nech to aj vyzera nie?:):)

cicimici

ok:)

angie77

rita149

ja používam, kokosový olej, kvalitný majú aj v DM, čistý 100% bio musí byt, je silne antibakteriálny, čiže napíšem na čo všetko:

* vlasy, telo, tvár to je jasné
* úžasný je na hojenie jaziev
* proti lupinám
* na hemoroidy aj ako prevenciu :)
* zuby ničí bakterie ktoré spôsobujú zubný kaz,prirodzene bieli zuby( ja používam na zuby každý večer po umytí na palec a prstom aspon 2 min masírovat)
* na papanie obsahuje potrebné nenásytené aminokyseliny
* na jazvy natierať, masírovať rýchlejšie sa hoja,aj na zhrubnuté
* po holení zabráni tvorbe vyrážok
* pri bolesti hrdla,nechat stiecť do hrdla

a ešte omnoho viac hladaj na internete :)

Mery NR

baby, ktoré ste už dlhšie po opke
vyskúšajte jeden ťah. predpažiť ruky a pred prsiami celou silou stlačiť dlane, celou silou napnúť prsné svaly. vám sa ten spodok (časť medzi bradavkou a prsnou ryhou) ako tlačí sval na imploš nezdeformuje? lebo mne áno :-( doteraz som to neskúšala, len teraz a trošku ma to vydesilo..

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk