Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivava

olivka
ja som bola fajciarka a prestala som týžden pred operaciou fajciť a už sa držím zajtra budu dva mesiace. ale tak ja som vyfajcila ale 5 cigariet denne, sem tam viac sem tam menej.som rada, že sa držím.

ivava

Baby ascorutin berte jasne ja som zacala tyzden pred operaciou. a v den operacie som si ale už nedala. neviem presne na co to je dajte si do google.
mamita
možno mas nejaky problem skrvou a nakazali ti neuživať ale ja som normalne uživala a doktor na predoperačnych sa pýtal co uživam anepovedal že mam vysadiť.

lilabmw

matilda ewell

babiky mna nie skor naopak ja som sa ho na prvej kontrole pytala to bolo 3 alebo 4 mesiace po pytala na reopku na väcsie implose a on sam ze 500 vklude mozeme septembri dat a v marci som mala opku a nedavno som mu volala ze by som chcela väcsie tak on ze kludne sa mam zastavit na konzultacku a dohodneme to vsetko a aj zlavu mi da 10% pri lacnejsich a 300 pri tych drahsich.Takze ja som rozhodnuta tento rok to musim stihnut :-) v marci sa objednam na april na konzultacku zaplatim zalohu 300eur da mi termin a aspon budem prinutena setrit :-) do decembra ,ja by som ich tiez chcela hned ale ked sa neda musim si pockat

matilda1

ewell

som postrehla ze si sa pytala lilybmw ci ju doki neodhovaral od reopky a teba?lebo mna ano ze to mam dobre a ze ked nemam komplikacie aby som nevymyslala ze vacsinou reoperuje kvoli nejakym problemom ked nastanu tak som bola taka prekvapena:)

jahodka1584

Queen

Ja mám termín 20.2, Ja idem do Estheticu k pani doktorke Simonovej. Žijem v zahraničí a nemám priestor chodiť po konzultáciách :D. Pre mňa bolo dôležité dostať rýchlo termín a tu mi vyšli v ústrety. Ja som bola len na jednej konzultácii u nej a teraz sme sa dohodli na termíne a hotovo :D...

olivka21

Ewelka
a tebe co je presne mojka? Aj beries atb? Inak to je strasne kolko chorob je teraz a najhorsie,ze deticky su nachylnejsie a potom samozrejme schytaju od deti virusy aj maminy!

ewel007

olivka

super moja tak držím palce, aby si to mala uspešne za sebou na ten terminik, nech je s teba nova prstaica na fore :)