Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

tomasova, cicimici

vám sa robí dvojité prsko? a len pri určitom pohybe, alebo je to viditelné aj v klude?
babule ale nebojte,ked som čítala na začiatku všetko dozadu tak viem že všetkým babám to nakoniec zmizlo, proste sa to časom nejako usadilo, nijaká nepísala po čase že to mmá trvalé

cicimici

janica25

velmi ma mrzi ze ti nastala takato komplikacia moja zlata..dufam ze sa vam to s dokim podari skoro dat do poriadku..velmi ti to prajem aby si sa uz mohla s prsiek iba tesit..velmi drzim palce..drzkaj sa si silna a zvladnes to..moc na teba myslim

cicimici

Myshka001 a strangeemily

babenky moje zajtra posielam nove foto do galerky..a berte co doki ponuka..verte mu kocky..myshka nebudes ako pamela neboj sa mne sa obcas zdaju uuuuuplne prirodzene ani chrbat neboli ani satnik som nemusela menit a tiez mi doki povedal na konzultacke ze sa mi 325 budu hodit k bokom..a som velmi velmi spokojna..budu super uvidis..tiez som nechcela obrovske kozy aby na mna vraveli ludia ze to je ta mala s obrovskymi ceckami..tomu som sa chcela vyhnut a podarilo sa..si presne taka ista postavou ako ja uvidis ze budes spokojna..ja ked som si ich po opke videla tak som si povedala no ty kks to su ake lajdaky velke a teraz..teraz mi pridu take akurat ani velke ani male - akurat a neviem si osobne predstavit ze by mali byt mensie.velmi rychlo som si zvykla..

cicimici

tomasova

ahoj..ja som meryNR ohladom tohto isteho problemu teda dvojiteho prska pisala den pred tebou..takze ked si precitas dve stranky dozadu od tvojo prispevku tak tam najdes aj to co mi na to odpisala..teraz si uz len drzme palce ;)

meryNR

a tebe dakujem velmi pekne..tvoje sloovka mi padli velmi velmi dobre lebo uz som z toho depky chytala..dnes som uz vdaka tebe bola v pohodke a uz som sa ani nesledovala..tak dufamze jedneho dna sa prebudim a bude to prec..mas naozaj krasne prska aj ty aj mahulinka..dakujem este raz velmi mi to pomohlo

Myshka001

strangeemily

ja meriam len približne okolo 156-7.... a navrhnuté 325 VP....sa bojím aby neboli moc veľké... aj som mu to hovorila, ale on zas ze mam pekné boky že aby to k nim sedelo..neviem, nechcem vyzerať ako pamela :D

smejo251

V girl
No mam jednu fotku tak mozes kuk.ja som tu tiez na mobile a viem si pozriet foto :-) ja sa uz strasne na ne tezim dufam ze bude vsetko ok

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk