Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

v girl

jahodka1584
ahoj aj ja som brala norethristeron..pred opkou tiez a v den operacie som si ho rano nedala az ked som sa prebrala uz s prsickami potom som pokracovala v davke az kym som potrebovala :)

campa

Janica 25

Tak potom v piatok daj vediet ako to dopadlo, co ti povedal doktor.Drzim palce.

Ja sa citim stale rovnako ako vo zveraku a ten lavy prsnik ma stale pobolieva.Uz sa tesim v pondelok ked mi to daju dole ze sa konecne nadychnem.
Ozaj tebe sa urobili na niektorych miestach modrinky?

jahodka1584

ahojte, mám termín operácie 20.2., ale mám pocit, že idem dostať menzes, môžem si nasadiť norethisteron na oddialenie menzesu? Niekde som čítala, že sa môže užívať aj tesne pred operáciou.

smejo251

ivava
dakujeeeeem :-)budems a snazit.Akoze ja vydrzim dost si myslim,malu mi zaziva vyrezali z brucha tak dufam ze vydrzim aj toto :-D

campa

Janica25

Hadam ti to prejde cim skor, daj si nieco proti bolesti aby si zbitocne netpela.
Kedy mas ist na kontrolu zase?

janica25

campa

no dufam ze to uz bude v poriadku len ten pravy prsnik kde to bolo ten vyron tak mam aj riadny opuch a aj boli a som zvedava ako dlho to potrva.

Sandrine7

shilla

a ty mas rez spod pazuchy? ja som tiež 5 den po, a celkom som aj samostatna, ale s tými rukami mam problem, neviem sa napriklad sama učesat, doktor povedal, že ruky nezdvíhat. tak preto ma to zaujíma. ci sa mam viacej posnažit, alebo je to kvoli tomu, že ci nemas nahodou rez spod prsa.

ivava

campa
ja som ascorutin uživala len pred operaciou
smejko
moja aj mne sa zle vstavalo ale sestricky vždy pomohli tak sa to dalo...neplakala som ale musela som to riadne predýchavať a to sa sice ani dychať poriadne nedalo...sestričky pomohli aj gatky natiahnut na zadok ale na treti krat som si ich už natiahla aj sama..najlepsie je ked robis vsetko rychlejsie aj ked ta posadia rychlejsie lepsie ako pomaly...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk