Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Myshka001

cicimici

presne si to vystihla, nechcem byť "tá malá s velkými ceckami" :D ... nechcem aby to na prvý pohlad bilo do očí, chápeš.. :) .. tiež verím tomu že si zvyknem, len nech nevyzerám ako krpaňa s obrovskými prsiami.. aby ku mne pasovali.. toho sa bojím :D

matilda1

lilabmw

cauky...no ja mam termin naplanovany na 15.2 tak ak neochoriem tak pojdem asi nato hoci mam ohavny strach tentokrat:)

rita149

ivava

ja som to mala na spodku laveho prsnika taku malu gulicku asi ako polistirenova gulicka, Nebolelo to, len nahodou som to raz zistilila ze je tam, tak som bola na sone a doktorka povedala ze je to pravdepodobne nasledok operacie nevstrebana tekutina asi.Doktor Červeň sa povedal to iste.Po polroku som bola na kontorle aj na sone a už som to tam nemala,ani neviem kedy to zmizlo.Len niekedy ked ležim si to tam nahmatam ale to je mozne ze mam aj znacku na silikone, tam su tiez bude jedna alebo dve take bodky podla toho aku kto am znacku.Ja mam Nagor a tam ej sa i zda ze jedna, tak ej mozne ze to je asi aj ono čo citim.
Mala by si to ukazat doktorovi čo máš ty, je to tiez určite pooperacny stav bud tekutina alebo opuch on to uz uprestni.

Majka1910

zoe23
tak snad aspon tych 300 ti da..
ja som bola u doktora cervena, mne dal 310ml. Spokojna som akurat tak, ze uz mi nestacia :) ale tak to budem riesit az neskor po detoch..
tak drzim palce, nech vyberiete co najlepsie

queen

Ahojte, tak konečne som sa sem dostala aj ja ... Čítala som asi 40 strán dozadu zatial, ale to čo mna zaujíma som ešte nenašla...
Je tu niekto komu robila prsia dr. Ježovitova ? Bola som u nej včera na konzultácii ... Začiatkom marca mam ermin u Mladeka a tuším v juni u Cervena, len na neho neviem či budem čakat. Mám deti krátko po sebe, takže som bola 3,5 roka bud tehotná alebo dojčiaca a moje prsia nezostali bez následou. Ja síce silikony už mám, ale treba ich vymeniť.
Na Cervena sa ani pýtať nepotrebujem o nom tuším písete všetky :D Zaujímal by ma váš názor na prácu Ježovitovej a Mládeka, kedže tu máte aj nejakú galériu a máte v tomto prehlad. Dakujem vám pekne za info a prejem každej skoré zotavenie a krásne cici ;-)

zoe23

Majka1910

idem k Mladekovi, teda aspon dufam, ze mi to nič a nikto neprekazi!

No ved hej hej, dam si co najviac, kedze som plocha jak... Len aby sa zmestilo aspon tych 300!

A ty si spokojna? u koho si bola?

janica25

rozalka

dakujem no som velmi zvedava ako to zajtra dopadne.

ivaava

tak sa tam mozno stretneme ja budem s manzelom aj s krpcekom nasim tak budes vediet ze som to ja.

Majka1910

zoe23
sombola ako v bunkri :), ale neboj vydrzis. sak co by sme nevydrzali, ked sa uz do toho dame.
a ku komu ides?
urcite si potom daj co najviac ml, aby si nemusela casom lutovat.