Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

smejo251

všetky máme narezaný sval, no bude sa ti stávat tažko, ja som si veru aj poplakala na izbe ked som mala íst na záchod, kým som sa zdvihla z postele a došla na záchod prešlo aj 20 min, treba íst v predstihu :))

smejo251

angie77
juj dakujem ti za odpoved to som rada lebo to neznasam aj tak mam problem ako budem spat s tymi hadickami jednu noc z prsicok nie ze by este toto mi dali...A mne vravela lekarka ze sa mi bude tazko vstavat kvoli tomu ze mi v podstate nadreze sval ako potom pojdem mocit???to so mnou vzdy pojde sestricka ci sa to da vzladnut?

shilla

nikpik
sama o seba sa viem postarat,som 5den po a akurat nedam vysoko ruky a nezdvyham malu,no o nu sa plne stara manzel.Ešte nema ani 3roky,tak jej treba pomahat vo vsetkom,toaleta,do stolicky,obliekanie,kupanie,dokonca aj spinkat chodi s manzelom,aby ma v noci nahodou nekopla.

smejo251

baby este ma v noci napadlo to vas aj cievkovali na operaciu?nikde som to nevidela zeby ste o tom pisali.dakujem

campa

Sandrine7, Shilla

Baby mate krasne prsicka, musim vas pochvalit, hodia sa k vam, vitajte medzi nami prsane.

Janica25

Do pekla to mi je luto ze si mala kvrnu zrazeninu, som rada ze pan Doktor ti to dal do poriadku. Ja idem na kontrolu azv pondelok, dufam ze bude vsetko ook.Drzim ti palce aby sa ti to cim skor zahojilo

olivka21

Iwon
zo skusenosti znamych a kamaratok ti to mozem potvrfit,ze tie,co mali rez pod prsiami sa kratsie liecili a bolo to menej bolestive,ale to je velmi individualne

iwon

Baby....premyslam moznostiach rezu....zajtra mam opku a citala som ze rez v prsnej ryhe nie je taky komplikovany a je setrnejsi ako v podpazusi....aj menej bolestivy....co vy na to?????.?

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk