Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cicimici

tomasova

ahoj..ja som meryNR ohladom tohto isteho problemu teda dvojiteho prska pisala den pred tebou..takze ked si precitas dve stranky dozadu od tvojo prispevku tak tam najdes aj to co mi na to odpisala..teraz si uz len drzme palce ;)

meryNR

a tebe dakujem velmi pekne..tvoje sloovka mi padli velmi velmi dobre lebo uz som z toho depky chytala..dnes som uz vdaka tebe bola v pohodke a uz som sa ani nesledovala..tak dufamze jedneho dna sa prebudim a bude to prec..mas naozaj krasne prska aj ty aj mahulinka..dakujem este raz velmi mi to pomohlo

Myshka001

strangeemily

ja meriam len približne okolo 156-7.... a navrhnuté 325 VP....sa bojím aby neboli moc veľké... aj som mu to hovorila, ale on zas ze mam pekné boky že aby to k nim sedelo..neviem, nechcem vyzerať ako pamela :D

smejo251

V girl
No mam jednu fotku tak mozes kuk.ja som tu tiez na mobile a viem si pozriet foto :-) ja sa uz strasne na ne tezim dufam ze bude vsetko ok

v girl

Tomasova
ahooj este nie :) hovoril,ze ked budem rozhhodnuta tak sa mu mam ozvat koncom februara.ale odporucal mi cakat,ze to mam zvazit ,ze ci chcem take velke.tak potom pojdem na konzultaciu aj s partnerom :) len ma plno tak ho nebudem otravovat...ku koncu feb.mu napisem mail nech nam da nejaky termin :)

v girl

Smejo
zvladnes :) je to skvely pocit mat prsia a take plne,pevne a na tele ukazu super ,podprsenky sedia...je to uzasny pocit:) ja som nemala prsia tak som sa velmi zle citila aj pred priatelom,ale teraz bez hanby aj na kupalisko :) mas tu aj fotky? Sice ja som tu cez mobil takze viem akurat odpisovat :)

tomasova

MERY NR
ahoj,neviem ci si dobre pamatam ale myslim ze ty si tu pisala ze si mala nejako po opke to dvojite prso...chcem sa spytat ze kedy si to asi zbadala a dokedy ti to trvalo kym to nezmyzlo...dakujem za odpoved

janica25

campa

dakujem ti velmi pekne.zatial mi nic nepovedal len to ze musim sa prist ukazat.no mam strach lebo ked som si citala o tych hematonoch co to vlastne je a co to moze sposobit infekciu a deformitu implantatu je mi zle a velmi sa bojim.lebo dost som si vytrpela bolesti po opke a ked zase ist pod noze....a ako to vsetko dopadne lebo ja mam posledne roky vo vsetkom riadnu smolu az to neni mozne.

prajem aj tebe rychle zotavenie a tie modrinky aby zmizli a bolo vsetko ok.drzkaj sa
inak mam foto som nieco pofotila aj rez ktory sa mi zda zvlastny jeden ok a ten druhy yak vusoko narezany a taka guca je tam tiez neviem ci to ma tak byt lebo sa mi to nepaci.

tomasova

vgirl
ahoj moja a uz si sa dohodla s nasim dokim na tych novych obr kozenkach???

TARA
no co ceckana kde si???cakam co napises.