Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Iwon
Praveze mi dnes volali,ze musim byt zdrava aspon 3 tyzdne a horne dychacie cesty muia byt v stopercentnom stave,lebo ze pri anestezii je potrebna intubacia a pri infekte hornych dych.ciest mozem dostat laryngospazmus.

angie77

babule necvičíte niektorá INSANITY? neviete kolko po opke už je niečo také možné? chystám sa začat po 3 mesiacoh to by už malo byt v pohode však?

iwon

Olivka

No mala som ist zajtra ale Cerven ide na pohreb tak vo stvrtok o 16:00 idem...tesim sa ale aj bojim...citam ze si chora,do 2.2. by si sa preliecila,ja by som to riskla...ci ti dr. povedal ze treba opku prelozit??

iwon

Olivka
Vsetky instrukcie mas na tom papieri od dr. kde je suma za implose s opku...co mas urobit mesiac s tyzden pred...
Predoperacne nesmie byt starsie ako mesiac...

Zuleko

Nikpik
Precitaj si par stran do zadu, tak ako to urobila takmer kazda z nas.Vsetko otazky sa dookola opakuju a vsetko tu uz bolo spomenute.Babam sa nechce odpovedat dookola nato iste.Takze moja rada je citaj toto forum a vsetko sa dozvies.

Myshka001

strangeemily

ahoj, čítam že ideš dr. Červeňovi do BB.. kedy máš opku? chcela som sa opýtať, kolko meriaš..? lebo ja mám navrhnuté 325, VP.. a som dosť nízka.. tak sa bojím aby som to nemala veľa :/

olivka21

Babky
ako stare najviac mozu byt predoperacne vysledky? Ked som bola vcera a opka sa mi zrusila,to mam ist zas na krv o par tyzdnov alebo dni?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk