Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

zoe
to iste mi vravela dnes lekarka ze mam ist cim skor na operaciu abz som v lete bola fit lebo ze v tej podprsenke sa budem strasne potit a ani jazvy sa nebudu dobre hojit.Ja som chcela ist v aprili a to mi povedala ze uz je neskoro.

Monitaaa

zoe
ja som bola v ke, v škole som bola po 10 dňoch, ale dalo sa aj po týždni :D len sa mi nechcelo. poviem ti svoj nazor, ze radsej by som isla teraz ako v lete, teda ak mas taku možnosť. ta pooperačna sa dosť ťažko maskuje a aj sa v nej dobre zapotis.

smejo251

Asdfka
nie nie v poliklinike procare v kosiciach ma bude robit.Ale ze operuje aj na mojmirovej..Uz ambuluje a operuje aj na kvp takze ked som bola tam na konzultacke tak ma tam aj urobi.A dakujem ze si povedala ze je velka odbornicka, upokojila si ma viac.Mala som z nej uplne ze perfektny pocit.

zoe23

jaj, Monitaaa, dobre si ma pobavila :D:D
No najradšej by som išla hned na opku, ale moj plan je az na jul, po skuskovom, vieš :)
Ale tak to ubehne rýchlo, ked som uz tolko rokov čakala, tak pol roka to uz je nič!
Ty si u koho bola? Duško Červen? :D a ako dlho si po opke?

smejo251

Asdfka
nie nie v poliklinike procare v kosiciach ma bude robit.Ale ze operuje aj na mojmirovej..Uz ambuluje a operuje aj na kvp takze ked som bola tam na konzultacke tak ma tam aj urobi.A dakujem ze si povedala ze je velka odbornicka, upokojila si ma viac.Mala som z nej uplne ze perfektny pocit.

Asdfka

smejo251

dr. Hudakova je velka odbornicka, mne robila nos a som velmi spokojna. chystam sa k nej aj na prsia, ale este neprisiel ani rok od op. tak musim cakat :)
Budes operovana na mojmirovej?

Monitaaa

Zoe
ahoj :D pamatam, na tu temu o prsiach sa neda zabudnuť, hlavne na Magyho celostranove antiplastikove romany :D :D :D este dobre, že tu uz taky nechodia. Tak si sa na to konečne dala? Sa mi zda, že baby hovorili, že k Mladekovi sa dlho nečaka, tak to si už čoskoro ceckata, a to že si plocha neries, ved my takmer v celej galerke sme boli pred bud ploche, alebo ovisnuté, ja som bola ten druhý prípad :D strašne rada vidím v mojej vete slovo BOLA.

zoe23

Ahojte,
baby a o čom mam diskutovat, aby som sa mohla pozriet do galerky, ked chvalit vam prsia nemozem (ked nevidim galerku) a ked sa tu niektora nova niečo opyta, tak jej je povedane, ze si stači nalistovat par stran dozadu :D tak vam mozem povedat akurat, ze mam mat kolzultaciu na zač. marca u Mladeka v Nitre a k nemu aj chcem íst. Okrem toho ešte chcem ist na konzultačku k Trškovi a rozmyslam este nad Inteklinik lebo by som chcela vidiet tu 3D vizualizaciu. A raz som sem pisala pod nickom riaaa, kvoli znamienku na prse, tymto pozdravujem cicimici a kvet11.
A zdravím aj Monitu a strangeemily, ak si ma este pamatate z inej temy :) (Tak uz som sa sem vtierkla :DD)
A boli ste niekto na tej 3D vizualizacii???
Inak som plocha, takze, ked sa do tej galerky dostanem, tak ma nevysmejte :)
Ak vas ešte niečo zaujima, tak sa kludne pytajte.

smejo251

skoricka
mam 165cm a 50kil.Cenu mi povedala zepokial sa nemenila cena za implantat tak 1100eur a za operaciu pobyt a vsetko tiez 1100eur.Ze presne mi povie nabuduce ked dojdem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk