Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Ahojte.tak moja konzultacia bola :-)))
Pani doktorka hudakova je velmi prijemna zena.odporucila mi mentor 330ml extra vysoky profil anatomicky tvar,kvoli velkemu previsu :-) .bude mi ich davaf pod sval a rez pod prsnikom.teraz beriem atb takze o tri tyzdne sa kam ukazat aby sme dohodli termin na koniec februara zaciatok marca.sa tesikujem
Inak baby dala mi vyskusat silikon do podprsenky to je ake tazke???uz sa necudujem ze pisete ze vas boli chrbat

Mery NR

bimbi
ty si bola cca v tom čase na opke ako ja, kvôli čomu plánuješ minimodeláciu, zmenili sa ti prská? lebo v galerke ich máš veľmi pekné, krásne prirodzené ako keby boli tvoje..

olivka21

Babulky
Dakujem za podporu,uz som veselsia,ved nieje to az tak strasne,deju sa aj horsie veci,dolezite je,aby sme boli zdravi vsetci,leho ake virusy sa vselijake mutujú,to je des. Cely panelak u nas je chory,a kazdy mavinu chorobu :)

kim
Potes ma aspon ty novymi fotkami!

bimbi

Barbinka
Este sem chodis? A tvoje jazvicky okolo bradaviek? Po 3 mesiacoch? Ci viac? Uz sa mi to pletie..Neodfotis prosim zblizka? Dakujeeem :)

bimbi

Olivka
Nebud smutna, nic nie je nahoda, asi to tak malo byt.. Neboj aj ty sa dockas.. Hned ako budes fit ich otravuj, volavaj tam a niekde ta pichnu, teraz kazdu chvilu niektora ochorie a vypadne.. Drzim palce!
Toryka
V akom zmysle nie si spokojna s bradavkami? Myslis s jazvami? To ma dost zaujima, ja idem na minimodelaciu..

campa

Olivka21

To mi je luto ze to tak to dopadlo ale ziadny Doktor by neriskoval tvoj zivot pri oslabenej imunite s vyrusom.Najprv sa vyliec a potom sup na nove prsicka

Ivava
Ano v Novamede maju sono.

ivava

olivka
Verím že si sklamaná, ale asi to tak malo byť. Neboj raz určite pojdeš.
Baby prosím Vas kolko po opke sa môže ísť na sono?V Novamede robia sono??

olivka21

Skoricka
budu mi volat,ale neviem kedy bude nahradny termin. Musim byt zdrava v prvom rade. Ach,strasne som smutna...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk