Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Juliana88

Olivka21
Jeeej dakujem. Mam 174 cm, 62 kg, 65 obvod pod a dala som si 400ml ES, gulate ale vela toho nevidim kvoli tej podprsenke. No svoje som nemala skoro ziadne a teraz sami tam veru crta nieco pekneho :-)
Ach len kedy to boliet prestaneee ?! :/

Juliana88

Caute baby.
Tak mna operovali vcera poobede. Dik za rady co sem pisete :-) Bola som v medicentre , MUDr. Pikula a spokojna som. Len to dost bolelo. Dnes uz lepsie no dufam ze coskoro to bude ok.
Ked sa zbavim tej podprsenky pridam foto.

olivka21

Iwon
Praveze mi dnes volali,ze musim byt zdrava aspon 3 tyzdne a horne dychacie cesty muia byt v stopercentnom stave,lebo ze pri anestezii je potrebna intubacia a pri infekte hornych dych.ciest mozem dostat laryngospazmus.

angie77

babule necvičíte niektorá INSANITY? neviete kolko po opke už je niečo také možné? chystám sa začat po 3 mesiacoh to by už malo byt v pohode však?

iwon

Olivka

No mala som ist zajtra ale Cerven ide na pohreb tak vo stvrtok o 16:00 idem...tesim sa ale aj bojim...citam ze si chora,do 2.2. by si sa preliecila,ja by som to riskla...ci ti dr. povedal ze treba opku prelozit??

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk