Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nataša548

Ahoj Serena,tak ja to už mám za sebou.Je mi už fajn,najhoršie bolo prvý deň, ale tak dá sa to zvládnuť.Aj Tebe to rýchlo ubehne.A ideš do tej NR?Ku komu?Ja mám Nagor 560ml extra vysoký profil gulaté, tak som zvedavá aké to nakoniec bude.Chcela som skôr väčšie,tak uvidím.V tom skafandri mi to zatiaľ nejaké velké nepripadá.Dúfam,že o rok nepôjdem znovu.ha,ha.To bolo maxim.čo mi tam na prvýkrát vošlo.Už sa tešíš,že?Budem Ti držať palce.Práve dnes idem na prvú kontrolu.Už ani neviem,že nejaké imploše mám.uplne som v pohode až na tie obmedzenia.Treba vydržať.

Sandritta

lauritania,

Pozerala som, ze sa Ti prska krasne urovnali, ja by som si normalne ten rozdiel ani nevsimla, podla mna sa Ti to uplne urovna, tie prsia sa menia aj pol roka, chce to len cas :)

olly-fa,

Super fotecky! Prsia mas krasne :)

Baby chcem sa spytat, ako Vam maknu prska? Mne sa zda, ze ta koza a zlaza uz je uvolnenejsia, no stale je to este dost pevne.. :(

Sandritta

To pisu o implantatoch s texturovaym povrchom. Pouzivaju sa uz len take, lepsie totiz prirastu k telu a velmi sa tym znizuje riziko kapsularnej kontrakcie, teda z tohto pohladu su bezpecnejsie. Taketo clanky netreba ani citat, aj ten lekar tam pise ze to boli ojedinele pripady. Aj nefajciar moze umriet na rakovinu pluc, znama ktora v zivote nepila alkohol ma nabeh na cirhozu pecene... Nic na svete nie je 100%
A na silikonoch budu vzdy hladat nieco zle.
Aj tak sa mi to nejako nezda, ze tym ze je zdrsneny povrch sa tam lahsie uchytia bakterie.... Ved pokial pacientka hned po opke nedostane infekciu, tak uz sa tam ani nemaju kde tie bakterie uchytit, ved ten implos prirastie k okolitemu tkanivu. A silikon ako zdravotnicky material sa nepouziva len na prsne implantaty.

Serena

Ahojte damy,
tak uz aj zo mna sa dnes stala cakatelka na operaciu, budem to mat 18.6 tesim sa..budu mentor anatomicke, velkost od 255 do 300, lekar vyskusa na sale, ktore budu naj, rovnako ako aj profil, ci vysoky alebo stredny plus..
Natasa548
ako sa mas po operacii? Mala si to pred tyzdnom, ak sa dobre pamatam, no nenapisala si zatial nic, dufam, ze vsetko ok.

mulatka

anna.m-moja aj ja idem 17.6. a mam silikon mentor 540ml anatom vysoky profil a co sa ma stat stane sa ci budes mat silikony alebo nie to je všetko len osud cloveka...

lauritania

anna.m - no v BB u červeňa určie nie. ja mam eurosilikon a su uplne priehladné , čire ako voda ... zaleži na klinik ake použivaju , ale väčšinou všade eurosilikon alebo mentor a tie su priehladne..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk