Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Ewel
Napodobne aj ja tebe drzim palce,nech si fit. Ja som ani nikam nechodila nawchval,ani do obchodu,nech neochoriem,kamosky sa mi smiali,ze som sterilny blazon a aj tak sme ochoreli. Dosla mi kamoska a zatajila,ze ma choru dcerku :(
no nic to,zajtra si kupim ten zazvor. To mas cesrtvo nastruhany zazvor a zalejes vodou?

ewel007

olivka

držím ti moja palce, toto je najhoršie, a pripravuješ sa fyzicky aj psychicky, doma všetko davať na poriadok a nakoniec toto, inak ja keby mam čakať na prvu opku tolko tak asi ani na nu nejdem, ja tiež verím a dufam že bude všetko ok a budem to mať toho 18teho za sebou, ak nie, tak ma picne, lebo každý den na to myslieť a čakať další mesiac dva možno viac, a chcem konečne nastupiť do prace..
určite si var ten zazvoroví čajík :)ja ho pijem každý den už mi je s neho aj zle :))
inak tiež dufam že pojdem na predoperačne a budu ok a den dva pred opkou dostanem nadchu alebo ma chyti hrdlo, a pošlu ma domou :/
inak ťažko sa v tomto období uchraniť choroby :/

nadranka

olivka

A čo Ti vlastne je? Ak bolí hrdlo, kloktaj slaný roztok viackrát do dňa. Na dutiny je výborný sirup Sinupret.

olivka21

Ewelka
No ako mamina sama vies,ze vylezat s to pri dietati neda,zvlast ked mi uz ani cez obed nespi...ach jaj,no ved uvidim,snad ma tam hore niekto ma rad a ulutosti sa nado mnou... ani mi nehovor,dnes som bola na predoperacnom a plna nemocnica chorych a pri mnesedel eden muz,co mi s kludnymsvedomim povedal,ze ma styridsiatky horucky! Hned som si odsadla...ach

olivka21

Ewelka
No ako mamina sama vies,ze vylezat s to pri dietati neda,zvlast ked mi uz ani cez obed nespi...ach jaj,no ved uvidim,snad ma tam hore niekto ma rad a ulutosti sa nado mnou... ani mi nehovor,dnes som bola na predoperacnom a plna nemocnica chorych a pri mnesedel eden muz,co mi s kludnymsvedomim povedal,ze ma styridsiatky horucky! Hned som si odsadla...ach

ewel007

olivka

ja mam 18.2 reopku a som chora :(
takže neviem neviem, a teraz toto obdobie ani nehovorím a ešte ma čakaju s malým aj vyšetrenie kde budem navštevovať ordinacie plne bacilou :((

olivka21

Babyyyyyy ktore ste boli chore ped opkou HELP! Co si mozem dat na chorobu? Poradte mi prosim tie,ktore to zazili,ja som uplne nestastna :(

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk