Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Babyyyyyy ktore ste boli chore ped opkou HELP! Co si mozem dat na chorobu? Poradte mi prosim tie,ktore to zazili,ja som uplne nestastna :(

olivka21

Angie
este neberiem atb,ale mam ich uz pred sebou...skusim to do piatku vyliecit coldrexom imunoglukanom,vitaminmi,atd....a ked nezaberiw,odlozim opku :(

angie77

olivka21

viac báb tu pred opkou ochorelo, ale ak máš nejaké vírusové ochorenie alebo ak berieš antibiotika je lepšie neriskovat, budeš mat oslabený organizmus a telo ti nemusí dobre zvládnut anastézu...kedy máš opku? čítala som za 12 dní? ak nemusíš a nie je to nič vážne antibiotika neber a skús to preliečit inak, ved za 12 dní sa dá, teda ak je to len nachladnutie, nie nejaký bacil alebo viróza, držím palce, viem si predstaviť ako to vie naštvať

olivka21

angie a baby
ach mna porazi! Teraz mi pisal doki,ze nemozem byt chora mesiac pred opkou a asi mi zrusi termin! Toto neprezijem,muz si nemoze presuvat dovolenku,musi ostat s dcerkou...toto sa mi len sniva :(
niktora z vas nebola pred opkou chora?

v girl

Lucka je aj tu na fore?? a ako vidim je krasna aj v telke..videla som velmi vela jej fotiek co nafotila s profesionalnymi fotografmi a je krasna aj bez retuse :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk