Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Tak predoperacne mam za sebou,snad v krvi nezistia nejaku chorobu,lebo som prechladnuta sakra. Oddnes beriem antibiotika,snad budem do buduceho tyzdna fit. Vy ste nemali niektora 12dni pred opkou antibiotika?

campa

Janica 25

Tak zajtra mas velky den konecne si ich uvidis v plnej krase, tak pofot nejake fotecky a pochval sa aj nam, ale v galerke som ta nenasla?

janica25

Campa

ja idem zajtra tak som zvedava a hlavne ako vyzeraju.no veru cim si musime prejst no dufam ze to bude uz len lepsie a lepsie.mne prava ruka aj tak neako strpla taha ma to ze nemozem s nou robit normalne pohyby a to palenie tiez hroza uz nech si mozeme vyc.hutnavat prsicka

campa

Janica25

Ahoj, , dakujem za opytanie, ja som teraz 5 den po opke, no nieje to bohvie co ked na mna pride palenie a bolesti tak si dam chytro nieco proti ulave.Mna viac bolieva lavy prsnik ako pravy.Ach mi zeny co vsetko si musime vytrpiet ale stoji to zato.
Tak to tento tyzden ides na kontrolu a vyberanie stehov, nie?

toryka

nikuska 124

tak je dobre ze aspon tebe zmizla.hrcka ma neboli a ani ruka vobec netaha, len je mi neprijemne ze ju tam mam. ja som tiez zacala cvicit od minuleho tyzdna :) mne behanie nerobi problem, ked si dam sportovu podprsenku, ktora ma dobre stiahne, ale mozno aj preto ze mam mensie implantaty.
teba aspon upokojuje ze si si dala max, mna ze som este nemala deti a ze som nemala uplne idealne prsia pred op a ani ja ani doktor nevedel ako sa zachovaju po vlozeni implantatou. s bradavkami som neni uplne spokojna, ale zatial to je lepsie ako pred operaciou. dohodla som sa s dr ze mi aspon vyskusa jazvy vyrezat a znovu zasit, ale az cca za pol roka, tak uvidime. push up este nosit nemozeme, len som si jednu kupila do zasoby :)az po 3 mesiacoch mozeme, co je uz za chvilocku :)

Sandrine7

angie77

dakujem. za sebou to uz mam, len este sa trapim s bolestami :-) ten prevoz domov bol dost v pohode, ja si vela z toho ani nepamatam, este doznievala narkoza, ani bolesti som nemala velke, bola sice na cestach kalamita, ale o chvilu som bola doma.

Matka872

tomasova
ahoj,som pozerala tvoje nove foto.Ja normalne nemozem :-O naaadherne mas tie prsia.Nemas uz bolesti?vsetko je ako ma?

angie77

Sandrine7

tak vitaj medzi nami :) čítam , že si to perfektne zvládla, som na Teba myslela...ako si zvládala tú cestu hned po opke domov? gratulujem k novým prsíčkam,novidíš už to máš za sebou :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk