Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nadranka

olivka

A čo Ti vlastne je? Ak bolí hrdlo, kloktaj slaný roztok viackrát do dňa. Na dutiny je výborný sirup Sinupret.

olivka21

Ewelka
No ako mamina sama vies,ze vylezat s to pri dietati neda,zvlast ked mi uz ani cez obed nespi...ach jaj,no ved uvidim,snad ma tam hore niekto ma rad a ulutosti sa nado mnou... ani mi nehovor,dnes som bola na predoperacnom a plna nemocnica chorych a pri mnesedel eden muz,co mi s kludnymsvedomim povedal,ze ma styridsiatky horucky! Hned som si odsadla...ach

olivka21

Ewelka
No ako mamina sama vies,ze vylezat s to pri dietati neda,zvlast ked mi uz ani cez obed nespi...ach jaj,no ved uvidim,snad ma tam hore niekto ma rad a ulutosti sa nado mnou... ani mi nehovor,dnes som bola na predoperacnom a plna nemocnica chorych a pri mnesedel eden muz,co mi s kludnymsvedomim povedal,ze ma styridsiatky horucky! Hned som si odsadla...ach

ewel007

olivka

ja mam 18.2 reopku a som chora :(
takže neviem neviem, a teraz toto obdobie ani nehovorím a ešte ma čakaju s malým aj vyšetrenie kde budem navštevovať ordinacie plne bacilou :((

olivka21

Babyyyyyy ktore ste boli chore ped opkou HELP! Co si mozem dat na chorobu? Poradte mi prosim tie,ktore to zazili,ja som uplne nestastna :(

olivka21

Angie
este neberiem atb,ale mam ich uz pred sebou...skusim to do piatku vyliecit coldrexom imunoglukanom,vitaminmi,atd....a ked nezaberiw,odlozim opku :(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk